Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrony na 405


Roman

Recommended Posts

Čau lidi, tak už mám další dotaz.Mám tu neš?astnou 405ku SRI automata a na ní mám Barum brillanta s elektronama.Sice mají správný rozměr(185/65)ale jsou to 15".Chci se zeptat,jestli někdo nevíte,zda to má nějaký vliv na spotřebu...Kámoš má Vento s protektorama a s těma mu chroupe asi o litr víc(nafty-skrblíkovi).A co já, chudák s 1,9kou v benzínu. Dík Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja rikam vseobecne: protektory jsou na hov.o :)

myslim, ze ti spotreba stoupne jen minimalne (pokud vubec).

jestli tam mas stejnou sirku gumy jako predtim, tak by to nemelo jit ani poznat. Spis to poznas v komfortu, jestli tam mas nejaky nizkoprofil, tak to auto bude trochu "tvrdsi"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já tam nemám protektory,mě zajímá jestli má vliv že jsou to 15" místo 14".Jinak jsou to docela ještě schopný gumy...(snad OR58?).A ještě něco:jsou stejný šrouby na plecháče a elektrony?Ty elektrony jsou asi orig.Peugeot...(podle poklic na 307-maj stejný paprsky)Dík Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

No vliv to mit bude, ale spis pozitivni nez negativni, spotreba se ti nezvedne, ale auto bude lip sedet, ale bude o malinko tvdsi.

Na hlinikovy kola a na plechovy se pouzivaji jiny srouby, na hlinikovy jsou potreba s konusovou dosdaci plochou (na kolo)a na plechovy zase s rovnou dosedaci plochou. Nicmene ja pouzivam sriouby na lity i na plechace a funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...