Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

protejká nádrž?


J85k2

Recommended Posts

Dneska jsem zjistil docela problem.Chtel jsem natankovat full nadrz kdyz vtom cca pri v 59 litrech mi zacala tect nafta ze zpodku auta!!! :o (viz.obrazek). Dosud jsem takoval vzdy tak jen 30litru a fse OK. Nevite co to muze bejt? a pripadne kolik by stala oprava. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: J85k2

obrazek se nezobrazil :( tak je tu

http://data2.edisk.cz/stahni/64748/nafta.jpg_449.42kB.html

Tady je.

Bohužel ti v tomto neporadím, vubec netuším co by to mohlo být, snad někde prasklá nějaká hadice. Alespoň ti sem dám ten obrázek

[upravil dne 21/4/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595536374_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsnění pod podávačkou, buď se v tom někdo šťáral nebo při výměně byla špatně nasazené. Taky mi to dělalo. Možná i větší kaluž jsem měl při natankování plné nádrže a pokud dobře vidím odkud Ti to na té fotce teklo tak od středu nádrže, takže úchytama to asi nebude. Podivej se pod sedačkou jestli u podávačky nemáš naftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to ses měl někde podívat odkud ti to teče buď je spona zrezlá ale viděl bych to u poz 71 či 72 tam se mrkni viz obr výše

tady to vidíš jak to vypadá dole

[upravil dne 23.4.2007 komisar]

Nejsou ty svorky spise na kraji auta? Mrkni na ten velky obrazek, ktery nahral na e-disk, jde tam videt i curek kde mu ta nafta tece. je blize ke stredu auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to neni reseni ,odelej zadni kolo"na strane u vicka"

povol zadni podbeh"ten plast pod blatnikem"oddelej ho a hned budes chytrejsi ,takova potopa, je to prace na 1h ultra pomalym tempem+pruskum ,nekde tam mas peknou botu, me se taky nechtelo ,ale dneska jsem tam vlezl a jedna hadicka byla urazena,u tebe to bude horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

taku istu potopu som vcera spravil na benzinke u nas, boli poteseni, ja tiez, tecie mi to tiez cez cerpadlo, musel som vyjazdit zbytocne vyse 200km aby to prestalo curat.

menili mi to cerpadlo v 11/06 odvtedy som mal plnu len raz, vzdy max 50L, no a vcera som sa rozhodol plnu, tak teraz neviem ci je to chyba servisu, alebo casom to tesnenie nevydrzalo, kazdopadne zajdem do servisu a uvidi sa ako sa vyjadria

[upravil dne 2.7.07 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...