Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co to je s Komisařem?


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: komisar

tak se se mnou nezabývejte jen jsem napsal že končím

To dost dobře nejde. Pokud cokoli napíšeš na veřejném foru musíš počítat s tím, že bude někdo reagovat.

Jestli sis chtěl nechat to, že končíš pro sebe a nikomu nevysvětlovat důvody, tak jsi to sem neměl psát.

Jako vždy máš pravdu :D. taky nějak nechápu, co tím chtěl básník říci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: komisar

nevidím proč[/quote

KUA přestaňte se hádat jak malý děti.

Jestli tě někdo naštval, tak nehledej důvod jinde. Napiš co se stalo a víš, že když máš pravdu, většina lidí se tu za tebe postaví. Nechceme tu až na vyjimky rozbroje a přiblblé války o to, kdo má zrovna tu největší pravdu.

Pokud jí máš ty, není důvod něco mazat, snad jen vysvětlit, co považuješ za nutné. Nech každého, ať si k tomu udělá svůj názor. K tomu diskuse jsou.

Jestli máš pocit, že je uplně jedno co sem napíšeš a co smažeš, tak tě musím upozornit, že to není rozhodně jen tvé forum a to, že někdo cvakne, tři kila, nebo kolik, mu nedává právo ničit něco, co tu budují jiní, kteří investují čas, nervy a mnohdy jsou také řádnými členy jako ty.

Nechci ti dělat kázání, ale myslím, že nám není 13, aby sme se do sebe pouštěli tímhle způsobem.

Pokud tu někdo někdy dělal jen bordel, pokud si vzpomínám, tak byl vždy vykázán do patřičných mezí. Nevidím důvod, aby to tak nebylo, když se někdo obouvá do tebe.

Když napíšeš končím a nic k tomu, nemyslím, že to působí zrovna dobře a, že se tu někdo bude chytat za nos. Je nám to jen líto nic víc si tím nedokázal.

To si pekne napisal :super

[upravil dne 21.4.07 Lavak_Bob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím s tím co výše napsal Vector.

Když to tady Komisara nebaví že ho někdo prudí tak ať to zabalí a nedělá kolem toho takovejhle tyjátr.

Myslím že si tím vůbec nepomohl spíše naopak.

A k tomu mazání příspěvků; to je snad jedna z největších hloupostí co jsem tady zažil.

Jestli kvůli tomu že mi někdo napíše že jsem sběratel příspěvků smažu spoustu věcí který by v budoucnu pomohli mnoha lidem je podle mne kravina na entou. Díky tomu v dost příspěvcích vzniknul pěknej bordel a když to bude číst někdo novej tak si o tomhle fóru bude myslet že sem píšou nějací dementi.

2Komisar: Myslíš že jsi tím něco vyřešil? :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano - a všimni si, že by se tu většina účastníků dozvěděla důvod TVého jednání -

pokud důvod nesdělíš, pak sorry, ale podobně jsem se choval když mi někdo na pískovišti rozkopal bábovičky, jen mi bylo řádově 10x míň než teď, a tak mé chování bylo věku přiměřené.

A co se týče navážení se - jak už bylo též psáno výše, nejsme schopni ovlivnit, jací lidi na fórum přijdou, ale v případě, že se objeví někdo typu Citron1, pak se holt snažíme (za pomocí všech cca 5000 členů fóra) tomuto individuu ukázat, kde je jeho místo.

Kdybys nám třeba byl ochoten sdělit odkud v Tvém případě vítr vane, máš k tomu několik možností - Ty sis ale vybral tu prokazatelně nejhorší (smazat příspěvky a tím nabourat velké množství článků ve fóru asi prostě chválu přinést nemůže, takže se prudším reakcím prostě nemůžeš divit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

napsal jsem že končím tenhle příspěvek jste započali VY

Promiň, ale nejde jen o tenhle příspěvek. Jde především o ty příspěvky, ve kterých jsi mnoha lidem pomohl a poradil a nyní jsou z nich víceméně bezcenné příspěvky, ze kterých nelze nic vyčíst, protože to hlavní (rozřešení či správná odpověď) v nich chybí.

P.S.: Myslíš, že jsi jedinej tady na fóru, do koho někdo rejpe nebo ho nějak urazí? Nejsi, takových lidí je tu dost, ale nikdo to neřeší takhle radikálním způsobem a přejde to nanejvýš peprnou odpovědí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

došlo mi pár meilu které bylo ohledně pc na 406 po otevření jednoho to začalo komplet zavirování i přes antivir.Holt někdo kdo to chtěl nechtěl vědět .nikoho neobvinuji ale mohl to býti někdo kdo čte foru i nepřihášen.Celou noc jsem na tom dělal šel spát v půl 5 a stále to nešlo,ještě jsem dělal na tom celý den a nakonec jsem večer musel sáhnout na to nejhorší cely Windous znovu.Tím pádem jsem přišel o dosti věcí.Pak nějaské kecy ve stylu kecám a hraju si na frajera že tomu nerozumím a prostě ještě plno dalšího tak jsem se rozhodl že končím .Začalo to minulý týden .kdy jsem smazal příspěvky a v týdnu pak kolaps celého PC doma.Tak jak pak mám řešit kdyč koukáte radíte a pak Vás někdo jest-li jedinec či je to více takhle zničí.Dál nemíním řešnit stejně to není kničemu:nevim

nehledě co jsem si vyčetl tak mi to stačí .Mazat to nebudu na 100% to tu zústane

[upravil dne 21.4.2007 komisar]

Tak tos asi opravdu nemusel řešit takhle zhurta - taky jsem o velikonocích dostal po ICQ zprávu od někoho z klubu, bohužel jsem nebyl doma a žena připojený odkaz rozklikla - tím se mi PC též zavirovalo, nicméně s pomocí Kurta a Garfielda (oba z P-clubu) se mi to povedlo vyřešit.

Všiml jsem si, že spousta členů je za Tvé rady vděčná (vidno i v threadu o Tvém konci), ale funguje to tak, jako v celé české společnosti a s tím je potřeba se smířit - pomůžeš, dobře - v lepším případě dotyčný poděkuje a Ty máš dobrý pocit, žes pro někoho byl co platný. V horším případě poradíš a dotyčný je zpéruje, jak je možný, že mu to rovnou sám neopravíš a chceš po něm, aby se na řešení problému nějak podílel.

Víš, kolikrát si já říkám, že to co v klubu dělám je pro kočku, že bych se nemusel hádat s manželkou, že po práci trávím ještě 3 - 4 hodiny denně u PC, že bych se mohl věnovat 4 měsíčnímu Pavlíkovi a nevztekat se, že ten nebo ten neumí ani vyplnit adresu, když chtějí poslat nějaké věci nebo že zase onen je přesvědčenej, že všechno musí být hotový teď hned, když poslal 300 jako příspěvek v pátek a v sobotu ještě nemůže stahnout to schéma, kvůli kterýmu 300 zaplatil??? Soukromě Ti sděluji, že taková rozhodnutí se mi v hlavě honí minimálně 1x měsíčně - zatím ale vždy převládla (a věřím, že do budoucna i budou převládat) pozitiva, že tenhle spolek lidí funguje aspoň takhle a že chci být nápomocnej tomu, aby to minimálně takhle bylo i nadále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

S ICQ mám taky své zkušenosti a s Radkem Hurvajzem je řešíme alespoň 1x za měsíc. Inu viry jsou a budou. S tím nic nenaděláme. Jednou jsem to řešil i s Kurtem a nakonec jsem kupoval nový Windows XP Home editon.:D:D:D

Jo a pokud jde o poslední variantu Varezov/Stration, umí se odesílat jak pčes ICQ, tak mailem, samozřejmě, aniž by to uživatel takhle postiženého počítače viděl. Avast chrápe, ale NOD i Kašpersky ž to umí kompletně odstranit. Nevýhoda je čas, kdy Kašpersky skenuje kompletně počítač před zavedením ovladačů a sken může trvat několik hodin.

Na tohle svinstvo se využívali scripty pro Avenger, ale bohužel hrozně rychle mutuje a sctipty jsou většinou naprosto k ničemu.

Za poslední měsíc sem měl práci s několika počítači, kde byla aktivní podlení verze AVASTu a jediné co dokázal, někdy hlásit infekci v knihovnách. Stration umí i využít bezpečnostní díry v OE a starší verzi Outlooku nebo ICQ5 bez aktualizace. V takovém případě, nejen, že vám mail, nebo zpráva dorazí, ale sama se spustí.. V ICQ to někdy vypadá, že vám chodí prázdné zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus si stahnout treba ubuntu, bezi to z cd, nic se nemusi instalovat a muzes to jen zkouknout. Ja doporucuju lidem aby meli dva systemy. Linux na brouzdani netem, komunikaci s okolim a to co ti pod linuxem nejde tak tvor ve win. Ja mam na Linuxu (Debian) celou rodinu, deti alespon pochopily, ze na za vse se musi platit a zatim jsem rozbehnul temer vse co bylo potreba. Laser treba zrovna ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím se k tomu vyjádřit. Já jsem ti komisar vděčný. Díky vašemu pitvání v PC mě taky už běží. Jinak před několika dny jsem hledal nějaké příspěvky od tebe kvůli PC a nenašel jsem . Nechápal jsem proč, hledal jsem to nejmíň hodinu. A to dvakrát jestli jsem třeba nezblb. A to večer protože jindy nemám žas a taky jsem šel spát v jednu a to v pět vstávám. Takže ted už vím proč jsem to nenašel. Protože si to úmyslně smazal. To úmyslně jsem napsal protože víš co jsi dělal. Protože si mohl tušit, že na to budou ostatní reagovat. Ale neublížil si tomu kdo ti to zaviroval a kdo tě vyprovokoval ale ještě si ho potěšil. Že se mu to povedlo. Jinak jsou lidi co si říka Hackeři a ti se tím bavěj bez ohledu jestli tě znaj nebo ne. Je to taková jejich hra na kočku a myš. Jinak pokud si děláš zálohy s důležitýma datama, tak není problém přeinstalovat data. Je to nepříjemný ale dá se to přežít. Jinak se tady oháníte svobodou , že si můžete dělat co chcete. Ale omyl. Musíte se řídit určítými pravidli a když ty pravidla nejsou, tak vlastním uvážením co je a není zprávné. A když nevíte, tak se poradit. Jinak se težko přežívá v dnešní realitě. Jinak tě to bavilo a rád si poradil nebo se pokusil poradit. Jinak bys to nedělal. Nebude tě to mrzet sem nepsat a nepomáhat? Ufff to je slohovka:). To je vše co jsem chtěl dodat. Nenechte se vytočit blbostí aby to potěšilo toho kdo to udělal. Ahoj a přejí hodně sil :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

ono je to těžké najít volno při nepřetržitém provozu,dovča to je těžko není nás moc v práci na mou profesi pokud si jeden vezme dovču další má volno a na 24 hodin jsou jen dva.

Chtěl jsem párkrát už vyrazit na Džbán ale vrátit se okolo půlnoci a pak ráno do práce na 12cku .Snad se někdy obětuji ,nyní mám volno,ale razím poobědě za OK406 do garáže kde budem kecat já kafovat něco snad uděláme na autě.:papa

Budu dál pokračovat abych ne že dohnal co jsem smazal ale pomohl ostatním mladým členům jak v diskusi a práci na autech,sám OK406 ví co toho mám ohledně auta 406:super

Dneska budeme v garáži zřejmě vymýšlet, tak udělat dutiny (prahy) a v úterý zase bude minisraz Peugeot u mě v garáži a opět práce na 406. Jen aby bylo počasí a hlavně dostatek času.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe se auto otáčí, když se pustíš do vracečky rychlostí přes 100 km/h - nejlepší je, pokud je pod vracečkou ještě delší svah, aby auto mohlo i několikrát změnit pozici kola - střecha - kola - střecha - kola. Na celém experimentu je nejtěžší docílit správnou konečnou pozici (KOLA!!!!) a zatím nikomu se nepodařilo dosáhnout cíle bez viditelného poškození auta, třeba byste, kluci, ale mohli být prvními, komu se to povedlo!:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:papa:papa:papa:papa:papa:papa

Pochopitelně celé to je pokus o fór!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...