Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co to je s Komisařem?


Ferin007

Recommended Posts

myslim, ze uz tu bylo docela dost prispevatelu, kteri z nejakych duvodu usoudili, ze se zde jiz nechteji prezentovat a diskuzi ucastnit, tak toho proste nechali a uz se tu neukazujou. pripada mi mazani prispevku ve velkem ponekud prehnane....a tu fuknci bych nerusila...i kdyz muze mit za nasledek onen maglajz....co se pamatuju je myslim komisar jediny, kdo ma takoveto touhy(pokud sem nekoho zapomnela, omlouvam se mu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to komisar: Nevím co tě ke smazání tvých příspěvků vedlo,ale je to tvoje právo, i když se mi zdá,že je to trošku nešťastné řešení.

Můžeš mi prosímtě na sebe poslat nějaký kontakt? (ICQ, email). Chtěl bych se tě na něco zeptat ohledně modré 405 z ČB co si nafotil a dával sem do jednoho příspěvku. Děkuji.

to all: Řekl bych,že to nemá cenu rozpytvávat a možnost mazání bych zde zanechal. Smazání všech svých příspěvků tady není zcela obvyklý jev,takže si myslím,že tato možnost toto forum nezničí.

A ještě k tý blokaci komisarovo účtu. To si myslím,že je naprostá kravina a nespravedlnost.

[upravil dne 20.4.2007 M.a.R.i]

[upravil dne 20.4.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Aluška

Komisar uz to udělal jednou a asi se mu to zalíbilo ;) , takže v mazání pokračuje dále . Je škoda, že se nechá vyprovokovat od nějakých puberťáků :nevim .

nevíš o co jde tak toho nechte smazal a končím chcete mi zablokovat učet jak jsem se tady dozvěděl jsem zmála kdo zaplatil není nás moc pokud kouknu kolik nás je platících.O peníze mi nejde jde o princip.Takové ne

někldy /blbé/odpovědi mne zaráží je tu je někdy soutěž kdo víc

[upravil dne 20.4.2007 komisar]

Tak promiň, že jsem vůbec něco napsala. Velice se omlouvám :( .

[upravil dne 20/4/07 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puvodne jsem se k tomuto tematu nechtel vyjadrovat ale to co tu na foru komisar dela neni zrovna fer..

at uz ma duvod jakykoliv tak spousta lidi tady ho uznava a tim co tady ted vyvadi je urcite docela zklamal, to i treba me..

komisar: takze pokud te nekdo urazi a snazi se vyprovokovat hod na nej bobek proste ho ignoruj, myslet si muze kdo chce co chce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nějak to nechápu, proč?

Jinak k mazání příspěvků, klidne bych to zrušil, pokud někdo napíše hroznou blbost tak by mohl požádat o smazání admina, teda pokud by toho nebylo nějak moc na ně;)

Pokud by to bylo možné a v možnosti admina, tak bych mazání jednoho příspevku nechal, ale pokud by chtěl mazat dva a více příspěvků, tak pouze přes admina.

Tak ať Komisar napíše, důvod a kdo jej takto dovedl k mazání.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

nevidím proč

No já myslím že pokud tě k tomu někdo dostal tak jsi asi měl důvod to udělat, ale nás by to taky zajímalo, seš tady s náma denně tak nám není jedno že se třeba do tebe někdo naváží, že tě někdo ponižuje a tak, třeba bychom to tady všichni spolu nějak vyřešili. Řeší se zde kde co tak proč nepomoci kolegovi z klubu;)

[upravil dne 20/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

nevidím proč[/quote

KUA přestaňte se hádat jak malý děti.

Jestli tě někdo naštval, tak nehledej důvod jinde. Napiš co se stalo a víš, že když máš pravdu, většina lidí se tu za tebe postaví. Nechceme tu až na vyjimky rozbroje a přiblblé války o to, kdo má zrovna tu největší pravdu.

Pokud jí máš ty, není důvod něco mazat, snad jen vysvětlit, co považuješ za nutné. Nech každého, ať si k tomu udělá svůj názor. K tomu diskuse jsou.

Jestli máš pocit, že je uplně jedno co sem napíšeš a co smažeš, tak tě musím upozornit, že to není rozhodně jen tvé forum a to, že někdo cvakne, tři kila, nebo kolik, mu nedává právo ničit něco, co tu budují jiní, kteří investují čas, nervy a mnohdy jsou také řádnými členy jako ty.

Nechci ti dělat kázání, ale myslím, že nám není 13, aby sme se do sebe pouštěli tímhle způsobem.

Pokud tu někdo někdy dělal jen bordel, pokud si vzpomínám, tak byl vždy vykázán do patřičných mezí. Nevidím důvod, aby to tak nebylo, když se někdo obouvá do tebe.

Když napíšeš končím a nic k tomu, nemyslím, že to působí zrovna dobře a, že se tu někdo bude chytat za nos. Je nám to jen líto nic víc si tím nedokázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o hovno nejde!! Jde o to, že své zkušenosti a rady, které jsi tady napsal, jsou smazány společně s tebou. A ostatní příspěvky, ve kterých jsi psal své rady ztratili smysl, jelikož jsou vytržené z kontextu. neznám důvod či příčinu toho, co tě k to mu všemu vedlo. Vím a znám tě, že jsi Pežoťák tělem i duší!!!!!:super:super:super:super Tak proč to děláš tohle všechno!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisarka

mluvila jsem s ním někdo do něj dosti blbě rejpal,dostal do meilů nějaké řeči že si hraje na chytrolína že tomu nerozumí.Tak se ani nedivím a doufám že mne nevyhubuje za to;)

Ty jsi z Č.Budějovic??? A co máš za auto??Myslím typ Peugeot.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tak se se mnou nezabývejte jen jsem napsal že končím

To dost dobře nejde. Pokud cokoli napíšeš na veřejném foru musíš počítat s tím, že bude někdo reagovat.

Jestli sis chtěl nechat to, že končíš pro sebe a nikomu nevysvětlovat důvody, tak jsi to sem neměl psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...