Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žhavenie


pista

Recommended Posts

Ahojte, mám 2 otázky okolo žhavenia. Som majitelom P306D Break ročník 99. Musím dopredu povedať, že so štartovaním nemám žiadný problém, ale:

1. V zime mi žhavilo tak 3-4 s. potom zhaslo žhavenie, naštartoval som a išiel. Teraz v marci zničoho nič sa ten čas predlžilo na 9-10 s. Nasledovala výmena žhavičov(jedna vadná), dal som tam Bosch ale ten čas ostal rovnaký.

2.Aj po dlhšej jazde ked už je motor zahriatý, po vypnutí motora a opätovnom štartovní sa najpr zapne žhavenie v zime tých 3-4 s. a teraz tých 9-10 s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pista

Ahojte, mám 2 otázky okolo žhavenia. Som majitelom P306D Break ročník 99.

......

zime tých 3-4 s. a teraz tých 9-10 s.

Já vlastním 306D break ročník 2000 zatím cca měsíc ... ovšem od začátku mojí kariéry žhaví cca 9-10s studený. Teplý jak kdy - někdy nechce vůbec, jindy kolem 4s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pista

Ahojte, mám 2 otázky okolo žhavenia. Som majitelom P306D Break ročník 99. Musím dopredu povedať, že so štartovaním nemám žiadný problém, ale:

1. V zime mi žhavilo tak 3-4 s. potom zhaslo žhavenie, naštartoval som a išiel. Teraz v marci zničoho nič sa ten čas predlžilo na 9-10 s. Nasledovala výmena žhavičov(jedna vadná), dal som tam Bosch ale ten čas ostal rovnaký.

2.Aj po dlhšej jazde ked už je motor zahriatý, po vypnutí motora a opätovnom štartovní sa najpr zapne žhavenie v zime tých 3-4 s. a teraz tých 9-10 s.

A co čidlo teploty motoru ? ebo relé žhavení ?

Po těch letech bych si tipnul, že ty žhavičky budou v řiti všechny, navíc jedna nová znamená dost velkou změnu v odporu při žhavení a nemusí to správně fungovat. Žhavičky sem měnil vždy všechny a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...