Jump to content
Sign in to follow this  
vbmajkl

Centrál 406 1.8

Recommended Posts

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

ja som si to spravoval sám, otázka ak to predtým šlo tak môže byť zrada v LED diode čo dáva pokyn snímaču čo je pri spatnom zrkadle tá krabička. Ak to nešlo tak to vyskúšaj tak že stlač DO nech svieti LED dioda červená a namier ovládač na digitálny foťák a tá druhá LED musí svietiť na modro ak áno tak potom treba ísť po poistkách, ak nie tak budeš mať niekde studený spoj v DO.

Původně zaslal: vbmajkl

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

Myslíš tento mačkací, co je na obrázku. Kolik to stálo a jak dlouho to trvalo i s objednáním? (omlouvám se za špatnou kvalitu, ale protože se my půlka tohoto kroužku vyloupla, tak jsem prozatím omotal izolepou).

post-0-14109595535145_thumb.jpg

Dávat 170Kč za kus šprcky je wotřes :grr Já tam narval gumový tlačítko ze starýho dálkovýho ovladače k TV a funkční je to taky ...

Ale kdo nemá možnost jiný volby, tak ... :(

...už mám konečně internet také doma.

Takže problem byl/ je v klíčku, resp. v tom malém mikrospínači, který je na plošném spoji. Klepnu s klíčkem a dálkové ovládání fuguje jak divé. Zatím to měnit nebudu, vím jak s tím zacházet a vůbec se mi do té výměny nechce...

M.