Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206


Martin.JI

Recommended Posts

Dobrý den.Mám 206-ku rok 99 1.1 a mám takovýto problém.Pokaždé když přijdu ráno k autu,tak otočím s klíčkem a sotva to otočí se startérem,znovu otočím s klíčkem a starter točí,to opakuju několikrát a auto chatne.Nevíte co s tím?A dnes další porblém,při jízdě se mi rozblikala kontrolka diagnostiky výkon šel dolů,potom kontrolka trvale svítila,dojel jsem domů zkusil zahýbat s dráty od spodní lambdy a zahýbat s kablíky a kontrolka zhasla,tento problém už jsem jednou měl ,na diagnostice žádnou chybu nezjistilz,potom se to několikrát opakovalo a po opravě v servisu mi řekli že to byla vadná spodní lambdasonda,je to možné že se to opakuje?????myslím si že když zajedu teď na diagnostiku tak opět žádnou chybu nezjistí.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě by ti stačilo připojit to na mašinu na emise a tam to taky zjistí jaký hodnoty dává lambda. A na diagnostice to bejt nemusí uložený v chybách, popř jako přechodná závada by to bejt mohlo. Jinak více méně s 206 benzin 1,1, 1,4 moc problémy nebejvaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě vlastně napadlo co bych asi udělal projít kabeláž vmotoru a kouknout na řj motoru jesli se do ní nedostává vlhkost, u 206 co maji takovou tu hubenou řj tak tam bejvaly problémy s vlhkostí která se do ní dostávala přes to horní odvětrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...