Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisny manual


shrewe

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Mám Mozillu a šlo mi to v pohodě stáhnout i spustit. Ještě se v tom vyznat a je to paráda. Jinak dobrá věc.:super

[upravil dne 22/4/07 OK406]

českou verzi spustíš přímo přes soubor docvp6tc.htm

no, já myslim že tady vůbec nejde o to, co spustit, ale o to vyznat se v tý úděsně zpracovaný html šabloně... ale darovanýmu koňovi na zuby nekoukej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Mám docela pomalé připojení (stahuje to 4 hodiny) a vždy se to v IE předčasně ukončilo (po 10MB, ale i po 390MB). Nejlepší řešení je použít nějaký jiný program na stahování. Já použil tento:

http://www.zdarma.org/view.php?cisloclanku=2005092701

a bylo to hned napoprvé (umí také navázat na přerušené spojení, vypnout počítač po ukončení stahování, omezit stahovací rychlost, ...).

2. Pro vypálení použít NERO.

3. Kdyby někoho zajímalo co tam je, tak je tam podobná dokumentace, jako je v PEUGEOT LASERU na poslední kartě, akorát počeštěná (což je velká výhoda).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem si to upravil, nechal tam jen češtinu a P406, má to jen 276 MB, a jinak je to docela gut, takže DÍKY:super

Jo a pokud vyházíte všechny htm kromě docvp6tc.htm, tak odpadne hledání toho správného ke spuštění;)

[upravil dne 22/4/07 Radek Hurvajz]

Radek, môžeš niekde zavesiť tu menšiu verziu ?

Načo ťahať zbytočne naviac nejaké súbory?? :myslim

Díky a servus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem si to upravil, nechal tam jen češtinu a P406, má to jen 276 MB, a jinak je to docela gut, takže DÍKY:super

Jo a pokud vyházíte všechny htm kromě docvp6tc.htm, tak odpadne hledání toho správného ke spuštění;)

[upravil dne 22/4/07 Radek Hurvajz]

Moc děkuji za radu. Ořezal jsem to podle tebe.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem si to upravil, nechal tam jen češtinu a P406, má to jen 276 MB, a jinak je to docela gut, takže DÍKY:super

Jo a pokud vyházíte všechny htm kromě docvp6tc.htm, tak odpadne hledání toho správného ke spuštění;)

[upravil dne 22/4/07 Radek Hurvajz]

Radek, môžeš niekde zavesiť tu menšiu verziu ?

Načo ťahať zbytočne naviac nejaké súbory?? :myslim

Díky a servus.

Tady to máte, 2xRAR po 100MB

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/01215/Servisni_manual_Peugeot_406.part1.rar_100MB.html

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/37369/Servisni_manual_Peugeot_406.part2.rar_99.56MB.html

Je nutno stáhnout oba soubory a rozbalit je, oba soubory se spojí do jedné složky, potom se manual spouští souborem Service manual.htm

[upravil dne 23/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...