Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zavření oken


Gapino

Recommended Posts

Vážení kolegové, mám možná trochu stupidní dotaz. Když vypnu zapalování a vytáhnu klíček u P 406 HDi, nejdou mně žádným způsobem vytáhnout okna nahoru. Musím zase zastrčit klíček, dát do první polohy a potom to jde. Dříve jsem měl Toledo r.v.92 a tam okna fungovaly do prvního otevření dveří, nebo při otevřených dveřích a nebo šli okna zavřít zvenčí klíčkem v zámku. Je tady u Peugeota taky něco takového???:myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to u 406 jde vytáhnu klíček a ovládání stahování oken stále svítí, nevšimnul jsem si jestli je to do prvních otevření dveří nicméně pokud svítí tlačítka tak okna jdou zatáhnout ;)

[upravil dne 19.4.07 Api]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gapino

Vážení kolegové, mám možná trochu stupidní dotaz. Když vypnu zapalování a vytáhnu klíček u P 406 HDi, nejdou mně žádným způsobem vytáhnout okna nahoru. Musím zase zastrčit klíček, dát do první polohy a potom to jde. Dříve jsem měl Toledo r.v.92 a tam okna fungovaly do prvního otevření dveří, nebo při otevřených dveřích a nebo šli okna zavřít zvenčí klíčkem v zámku. Je tady u Peugeota taky něco takového???:myslim:nevim

Co máš za rok výroby? Pokud to jde APImu tak to asi začali dělat dýl protože mě a u všech starších modelů to nejde, jen s klíčkem v první poloze. Nebo nechat namontovat dojezd všech oken, po zamčení auta se okna sami zavřou;)

[upravil dne 19/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

automaticky dojezd treba ( mam s touhle firmou dobrou zkusenost, kupoval jsem tam alarm Magicar 9000)tady

Jinak to stahovani oken je pres relatko, ktery je umisteny v jednotce BSI, takze to fakt funguje jen se zapnutym klickem (ono je to i z bezpecnostniho hlediska, treba kdyz bys nechal dite nebo zvire v aute, tak aby si nemohli stahnout okynka, popr. aby si zvenci nekdo nepovolany nemohl stahnout okynko )

[upravil dne 19/4/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...