Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Pražáků na sraz v 18:30h z Hostivic u LIDLU na parkovišti


Recommended Posts

Myslím,že by nebylo od věci se pomalu domluvit na pátečním společným odjezdu z našeho mini města Prahy.... :D

Co se týká hodiny tak se můžu přizpůsobit většině... a pak taky aby se vědělo kolika člená kolona pojede..... :aut :aut.

Hlavně pokud možno tak bych jel v dobu,kdy to ještě není ucpaný,přece jen tenhle druh adrenalinu si užívám denně.. tak se klidně v pátek před srazem bez toho obejdu.... :super

EDIT : ODJEZD domluvený zatím na 18:30h

[upravil dne 20/4/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martini

Já bych mohl tak kolem 17:00 možná dřív,záleží na tom v kolik se vrátím v pátek z tábora.Taky bych se pomalu dohodl nerad řeším věci na poslední chvíli.Kde by jsi se chtěl sejíd?????????????:roker

Ok no uvidíme jak na tom budou ostatní a sejít asi nejlépe na nějaký benzínce směr Křivoklat..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

JOhne, nekdy mas skvele napady:D:D

Fakt??? já jsem si řikal,že občas mi to sluníčko dělá dobře a někdy mi to i trošku myslí....... :D :D :aut :aut :aut jinak počítám,že ty jedeš asi s Vvittym..takže tebe se ptát nebudu v kolik..... ale počkám na odpověd řidiče..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehehehe, slečna se rozhodla, že zůstane sama a zaujme pózu záhadné osamocené téměř dokonalé bytosti ženského pohlaví, drásající srdce stejně osamělých řidičů se lvem ve znaku....další ochechule v autě by mi kazila image a odradila případné nesmělé zájemce, víš, jaký jsme vichřice, když jsme spolu....::aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

nevime, ale povime si to nekde jinde, muzem dat i anketu, jinak se velky john(pro neznale johanka) bude zlobit...

Ale John se ani moc nezlobí.. ale prostě pak z každýho tématu je pak holubník.... nic špatnýho tím nemyslím.... :aut a jaká johanka... tady si někdo koleduje.... :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martini

Pro Johna .

Co se sejíd na konci Hostivic je podle mapy benzínka(Čechotrans) tak třeba tam.Nebo se ti to hodí jinde???????

Osobně mě je to jedno,čekám,až se vyjádří víc lidí,kteří jezdí většinou hromadně z Prahy na srazy.. ale zatím nic.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Když Johne zakládáš příspěvek, kde chceš domluvit společný odjezd, tak je dobrý tam rovnou i fláknout nějaký čas a místo, aby se lidi mohi domlouvat ...)

Já bych navrhoval osobně sraz v Hostivicích u LIDLu na parkovišti ...TADY je to u čísla 3 .. když se vjede do hostivic od Prahy, tak po pravá straně ...

A čas? Mezi 17:00 - 19:00 ... dal bych na to hlasování, podle toho, kdo jak končí v Práci ... ideálně 18:00 si myslim, že by tam mohlo dojet více aut a třeba i lidi, co pojedou z Moravy a pak bychom mohli jet v megakonvoji ... :myslim Uznávám, že nejlepší čas odjezdu je kolem 14:00, kdy se ještě netvoří kolony (ikdyž 7má už je taky v cajku a ještě dorazíme za světla), ale bral bych to s ohledem na pracující lid ... takže se prosím pražáci vyrážející na sraz v pátek odpoledne prosím vyjádřete do tohoto threadu a moraváci, kteří by byli schopni dorazit v tomto čase ku Praze taky ... :papa

Takže?? Co vy na to??

[upravil dne 20/4/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Neon: ten čas jsme sem nedávál žádný z důvodu,že jsem nejdřív čekal nějakou reakci jestli vůbec někdo bude mít zájem... a jinak jsem pro udělat odjezd teda kompromis pro pracujíci na 18:30h... A pokud by se k naší mini koloně připojila i kolona z Moravy tak to by bylo echt velká a to se vyplatí...... :D;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trundíku, toho si jsem vědom ... uvidíme ... třeba se někdo připojí ... třeba kluci z Vysočiny, jako MK405, Béďa, Voči s FJÓRDEM

Johne, já mylsim, že je to dobrý kompromis ... stejně většina lidí dělá ... myslim, že třeba i Bhoušovi by tento čas vyhovoval ... Zkus to teda nějak napsat do toho tvýho prvního příspěvku na začátku THREADU, ať je to přehledný ... myslim, že by někdo mohl dorazit ... :super

Hlavně: je to naposled, co budete mít začouzenou cestu od RoPiSe ... :(:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Johne, já mylsim, že je to dobrý kompromis ... stejně většina lidí dělá ... myslim, že třeba i Bohoušovi by tento čas vyhovoval ... Zkus to teda nějak napsat do toho tvýho prvního příspěvku na začátku THREADU, ať je to přehledný ... myslim, že by někdo mohl dorazit ... :super

Hlavně: je to naposled, co budete mít začouzenou cestu od RoPiSe ... :(:D:papa

Tak uvidíme co na to řeknou ostatní jinak pro začátek je to teda domluvený na 18:30h z Hostivic u LIDLu na parkovišti. :super

Jinak ropiše si teda musíme pořádně užít těch kouřových signálů..... :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...