Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Pražáků na sraz v 18:30h z Hostivic u LIDLU na parkovišti


Recommended Posts

Původně zaslal: voštík

no ja jestli pojedu, tak nekdy kolem 15.00 z Rožnova.... možna driv mozna pozdejc.... mozna ale pujdu pesky, to bych mohl dorazit tak nejak na pondelni rano:mad:

ty blaho, slusna streka... planovac mi vyhodil bez minuty 4 hodky...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

planovac je naprd, protoze nepocita s Prahou, pomalu se vlekoucimi auty a takly s tim, ze pokud se to povede, tak pojedu tim autem poprve za 15 měsíců, takže ofafrně a s napnutýma nervama. Ještěže mám v Praglu garáž :cool: kdyby něco

Chože, ty vytáhneš Téčko z garáže po 15ti měsících??? :o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

planovac je naprd, protoze nepocita s Prahou, pomalu se vlekoucimi auty a takly s tim, ze pokud se to povede, tak pojedu tim autem poprve za 15 měsíců, takže ofafrně a s napnutýma nervama. Ještěže mám v Praglu garáž :cool: kdyby něco

jooo garaz v praglu to je grunt ;) s tim tvym bleskem T16 tu budes "cobydup" :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: voštík

planovac je naprd, protoze nepocita s Prahou, pomalu se vlekoucimi auty a takly s tim, ze pokud se to povede, tak pojedu tim autem poprve za 15 měsíců, takže ofafrně a s napnutýma nervama. Ještěže mám v Praglu garáž :cool: kdyby něco

Chože, ty vytáhneš Téčko z garáže po 15ti měsících??? :o:o

No .... ono se teda jako na svetlo podivalo naposeld nekdy loni na podzim, ale jen pred garazi... dopredu dozadu, dopredu dozadu.. .asi 10 minut, jako debil.... Jinak opravdu od lonskeho ledna v podstate nejezdilo, akorat asi 350km v breznu cestou do Roznova. Mam znacky v depozitu a ten musim jeste zajistit STK, toz doufam, ze ty znacky stihnu i z toho uradu vymamit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

No, před tou garáží se turbínka ani moc nenamakala - to tam budou určitě ještě pavučiny ... :myslim:D

To na srazu vymeteme ... :roker:D

Myslím,že pavučiny se už vymetou cestou na sraz.... přece jen Křivoklat je kousek od Prahy... :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Neon

No, před tou garáží se turbínka ani moc nenamakala - to tam budou určitě ještě pavučiny ... :myslim:D

To na srazu vymeteme ... :roker:D

Myslím,že pavučiny se už vymetou cestou na sraz.... přece jen Křivoklat je kousek od Prahy... :D :D :D :D :D

A myslíš, že už Johne trefíš? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

Sice to bude kolonotvorný místo, ale držet se pořád směrem jako na KV... Pojedeš směrem na Argentinskou, nábřeží kpt. Jaroše, potom doprava Letenským tunelem a až ho vyjedeš, tak se na letný dáš doleva na Miladu Horákovou (která bude teda stát), pak Bělohorská, Karlovarská a pak sjedeš myslimže na Řepy a tam už budou Hostivice značený ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

Sice to bude kolonotvorný místo, ale držet se pořád směrem jako na KV... Pojedeš směrem na Argentinskou, nábřeží kpt. Jaroše, potom doprava Letenským tunelem a až ho vyjedeš, tak se na letný dáš doleva na Miladu Horákovou (která bude teda stát), pak Bělohorská, Karlovarská a pak sjedeš myslimže na Řepy a tam už budou Hostivice značený ...

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

Sice to bude kolonotvorný místo, ale držet se pořád směrem jako na KV... Pojedeš směrem na Argentinskou, nábřeží kpt. Jaroše, potom doprava Letenským tunelem a až ho vyjedeš, tak se na letný dáš doleva na Miladu Horákovou (která bude teda stát), pak Bělohorská, Karlovarská a pak sjedeš myslimže na Řepy a tam už budou Hostivice značený ...

Diky.

na repy rdsi nesjizdej :) od milady horakove jed porad rovne ven z prahy na KV a prijedes primo do Hostivic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

na maninach rikas? po pate tam budu vyzvedavat jednu slecnu, tak Ti muzu delat follow-me vozitko :)

a kdyby ses do peti nudil, tak muzes zatim oblazovat slecnu aby se cekanim nenudila sama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

na maninach rikas? po pate tam budu vyzvedavat jednu slecnu, tak Ti muzu delat follow-me vozitko :)

a kdyby ses do peti nudil, tak muzes zatim oblazovat slecnu aby se cekanim nenudila sama :D

:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...