Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha-Brno po D1 za 35min :-)


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Myslím, že největší adroš prožíval ten člobrda, kterej jel za tím kamionem - jet za bílou krabicí a čekat, jestli když on se vmáčkne do mezery, tak se vmáčknu i já - to je totiž též hodno označení blba na silnici

Přesně tak, TIR vidí dopředu, ale ten s kamerou ne.

Jinak moje hodnocení:

1. pro někoho exotika, pro jiného realita..., hlavní je nenechat se vyprovokovat, jet rozumně a přežít

2. i u nás se rychlá jízda považuje za hrdinství, viz příspěvky zde na fóru, o jízdě nad 90 a nad 130. V jiných zemích se to považuje za hloupost (např. v Holandsku, zažil jsem).

PS: vsadím se, že ten řidič byl z Ukrajiny, jsem v Polsku dost často, takže to znám z praxe

[upravil dne 19.4.2007 P607Olda]

[upravil dne 19.4.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kamionak me prijde zajimavy, nezapomebte ze kamion vidi pres osobaky a take maji vysilacky neni problem videt kamin predjiudet pres horizont , kdyz mu nekdo za horizontem rekne ,ze nic nejede.

Nam se takhle vzdycky darilo dobre predjizdet s dodavkama , treba takove Eccehomo s pulky v protismeru kdyz vis ze nic nejede je taky pro ostatni ridice zvlasni podivana , hlavne kdyz to jedes v plachtovym Boxerem.

Jinak ten prvni prispevek me prijde trochu hloupy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...