Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu 406


Stepkao

Recommended Posts

Ahoj mám 406 r.v.00 2,0HDi break a zkoušel jsem tam dát z 206 GTi 15" a nešli mi tam přes brzdič, teď mám možnost mít další, ale ještě jsem je neviděl, prej jsou taky z GTi, ale má je na 806, nemá někdo vlastní zkušenost, když jdou na 806, tak mi půjdou na 406? Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 806 záleží na roku jinak má taky 4x108, takže ta možnost tam je.. To et neví, takže to asi nezjistím, je to přes dva lidi, takže víš jak to je s těma informacema:). Ty předchozí měl kámoš na cabriu 306 a já jsem je tam nedostal, dokonce mi tam nešli ani 16" z citroena, mám moc velký kotouče... :) Ale předpokládám že 806 je těžší než moje auto, tak by to měla mít podobný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je pravda ... jenom s tim ETčkem to je taky recht ... to, jestli Ti to nebude dřít o kotouče, nebo naopak nebude moc vylejzat zaleží právě na onom ET ... 806 má něco kolem 30tky ... každopádně jestli je to známý (i když neni), tak je lepší to zkusit a víš, na čem jsi a jestli to budou jo echt kola, který budou za to stát, tak se dá ETčko snížit podložkama ... (zvětšit ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do podložek se mi moc nechce, ale jsou za solidní cenu chce za ně 6000,- což si myslím je solidní, právě že teď omarodil, tak mi je nemůže přivízt, takže musím čekat a jsem trochu nedočkavej:), tak jsem chtěl nějaký info, protože tam mám nový zimáky a je celkem teplo, tak to chci co nejdřív, ale nemůžu si nový gumy koupit když nevím jestli mi tam půjdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...