Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake su najcastejsie problemy na 406?


durino81

Recommended Posts

Já bych k tomu chtěl jen říct toto. Nechápu, proč musí každý najezdit minmálně 15tis ročně?! Já najezdím ročně sotva 10tis a mám taky 406 ... Prostě ne všichni se musí vést každej den do práce a z práce autem, popř. jezdit každý víkend na chatu ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Já bych k tomu chtěl jen říct toto. Nechápu, proč musí každý najezdit minmálně 15tis ročně?! Já najezdím ročně sotva 10tis a mám taky 406 ... Prostě ne všichni se musí vést každej den do práce a z práce autem, popř. jezdit každý víkend na chatu ... :nevim

Naprostej souhlas, taky najezdím tak 8-10tis;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tu hodim tiez len jeden prispevok a to taky ze bratranec ma od nova ochcavku 1.6 benzin jedna z prvych este bez i-cka a ma okolo 8rokov uz neviem presne mozno aj viac a ma najazdene dakych 45000km a to myslim uplne smrtelne vazne lebo oni s tym autom dokopi nikde nejazdia a potom im aj kazdy rok odchadza lamda sonda...ale to som chcel povedat pokial to mal majitel zo SR alebo teda zo CR tak by to mohlo mat aj tych 56000 ci kolko ale zase pochybujem lebo take auto sa nekupuje nove ako rodine ale skor ako manazerske a s tymy sa vela najazdi ci je z CR alebo dovoz....takze tolko :super:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Ve Tvém popisu mi chybí docela podstatná věc a to kolikátý je to majitel, je to dovoz ze zahraničí a odkud? Prodává to přímo majitel nebo nějaký prodejce?

Proč jsou na laku škrábance, když se s autem moc nejezdilo?

Jak vypadá spodek z pohledu koroze (misky tlumičů, nosníky a brzdy)? Viděl jsem hodně aut a některé to měly celé rezavé a jiné zase ne. Třeba kamarád koupil od známého Citroen z roku 2000 s 15000km (to je pravda) a na laku nemá ani škrábanec, interiér jako nový a třeba třmeny brzd jsou lesklé kovové jako když je koupí zrovna v obchodě).

K benzínovému motoru Ti moc neřeknu, možná jenom zkontrolovat kouřivost.

Auto bolo dovezene z Nemecka, tento majitel ho kupil vraj od nejakej pani a mal ho 2 roky, jazdil malo, nakolko vyuzival sluzobne auto. Skrabance vraj spravil on pri garazi...

Zospodu som to zatial nevidel, pojdem sa na to pozriet asi tento piatok (a mozno ho aj zoberiem), preto este doplnujuca otazka - poznate niekto v Ostrave dobry servis, kde by mi ho mohli zdvihnut a skontrolovat zospodu za rozumny peniaz? To by sa totiz zislo pred kupou... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Durino, ten stav tachacu moze byt kludne realny. Na tvojom mieste by som spravil nasledovne: kazdopadne ho zobrat na zdvihak a takisto, ked uz pojdes do Ostravy, rozhodne zo sebou zober nejakeho mechanika, urcite sa v Tvojich kruhoch najde nejaky a nech to pozrie aj on. Potom si pohovorte s majitelom, ze co ste zistili a na zaklade toho stlacaj dole cenu. Urcite mu povedz, ze su mierne zodrate tlmice, opotrebovane brzdove valceky, mierne skorodovana zadna cast vyfuku, tycky stabilizatorov mierne hrkaju na nerovnostiach, je tam mierna zavada na krokovom motorceku, klima nie je vydezinfikovana, skrabanec na laku. Dalej dokladne prezri, ci vsetky dvere dokonale licuju s karoseriou, obzri miesta prednych svetlometov, ci dokonale zapadaju do masky a nad naraznikom, ci su stabilne. Pohrkaj poriadne naraznikom. Skontroluj tesnost tesnenia okien, najma na spodku, aspon vizualne, zvykne sa odlupovat, podobne aj miesto pri AB spolujazca. Interier: dokonale skontroluj vsetky gombiky, packy, zapni klimu, ak by si ucitil neznamy pach, je to dalsi argument na znizenie ceny. Skontroluj prudom vody dazdovy senzor, odmrazovanie zrkadiel a zadneho okna zial neskontrolujes. Skus kurenie, vsetky polohy. Vsimaj si kde zabera rucna brzda, mala by tak na 3-4 zube, prezri tapacirung, tesnenia okolo palubky, pozri ci nie je odtrhnuta guma pri prahoch. Skus si polohovanie sedadiel a volantu, interierove svetlo, skrinku, spytaj sa kolko klucov je k dispozicii (vacsinou tri), ak je len jeden, spytaj sa preco. Skus odklapanie slnecnej clony (lubi sa zasekavat). Prezri stierace, vsetky polohy, ostrekovanie - byva zapchate. Skontoluj radio, daj si to mierne nahlas a ked zacujes chrapcanie, pravdepodobne bude odidena membrana na repraku. Skus nastavovanie svetiel a stmavovanie budikov, su to dve potky vedla seba pod volantom na lavo. Skus si ABS. Zvonku zo zadu aj spredu vizualne skus, ci auto nie je naklonene na jednu stranu - ak je, problem bude v tlmicoch. Prezri si vsetka okna, dokladne, Dvojmiestne cisielka zacinajuce sa nulou by mali byt rovnake, v Tvojom pripade by to malo byt 00, ak to tak nie je a nejake cislo je ine, pravdepodobne bolo to okno menene- spytaj sa preco, havaria? vsetko toto argumentuj a znizuj cenu. Ak mas kamosa policajta, tak mu daj za ulohu preverit na zaklade VIN cisla povod auta. Oni presne vedia povedat cestu auta a potom aj na zaklade tohto mozes predpokladat, ci je predajca seriozn, alebo nie je. Predpokladom je ale VIN cislo, co Ti nemusi vzdy majitel prezradit, ale ked nema co tajit, mal by Ti ho bez problemov dat. Ak ma nieco este napadne, prihodim to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurát sa trochu čudujem, že kupuješ tak zďaleka, je to nešikovné na obhliadku a aj rozhodovanie je ovplyvnené - keď už sme išli takú diaľku, tak hádam nepôjdeme domov naprázdno...

Na tvojom mieste by som sa orientoval na Rakúsko, alebo Česko - dovozy z Rakúska. Tam sú Peugeoty menej populárne (v nemecky hovoriacich krajinách), takže ceny sú nižšie, sú zachovalé a km nestočené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje poznatky jsou takové, že na Moravu se vozí auta, které se v Čechách neprodají. Proto jsem se ptal zda je to majitel nebo překupník. Podle popisu jsem pochopil, že je to majitel, který auto koupil od někoho přímo v Německu. Pokud si sám dělal přepis, tak by měl mít také kopii Německého techničáku, který by nebylo špatné vidět. Německé vozy také často mívají vyplněnu servisní knížku. Má ji? Jinak horní popis co vše zkontrolovat je docela vyčerpávající. Ještě bych se podíval, zda některé dveře nebyly stříkány (na tomto voze se to pozná jednoduše, protože při přestříkání se neslepují samolepky na sloupcích dveří a na okraji samolepky je vždy vidět, zda to někdo stříkal).

Podle popisu to auto nevypadá špatně a i se všemi znalostmi je to vždy sázka do loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alekk

Měl jsem 2.1 TD rv 96 (180t km) nutno vyměnit:

- komplet rozvody

- komplet kladky s řemenem na altiku a klimě

- ložiško klimy (8 000Kč)

- komplet výfuk (6 500 Kč)

- přední ložiska (6 000 Kč)

- turbodmychadlo (12 000Kč)

- trysky, žhav. svíčky (2 700Kč)

- komplet elektrické vstřikovací čerpadlo (15 000 Kč)

- komplet brzdy (11 000 Kč)

- výměna dveří (promáčklé)

atd atd atd......

A autí stále křičelo po tlumičích atd atd atd....

Celkem se vším všudy jsem byl s opravama někde na 150 000 Kč (i tedy s těma provozníma nákladama oleje, filtry, jasně že bez nafty-tu mám zadarmo)!!!!!!!!!!!!!

Takže kup si opravdu zachovalou 406!!!

2,1 Td je taky ten nejvetsi krumpl co si muzes koupit. Tim nechci urazit tebe ani tve auto, ale tenhle typ je ten nejporuchovejsi co existuje. Ja mam 406 2,2 benzin a jedine, co jsem menil byly brzdy a čep. jinak zaplatpanbuh fse funguje tak jak ma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

No tak som tu opat, mam vyhliadnuty celkom pekny kusok:

Tmavomodra metaliza, 406, r.v.: 2000, 1998cm3, 99kW (135PS), P, M5, Benzín, 4 dv., 56000 km

Posilnovač riad., ABS, Airbag 4X

Centrál, Diaľkové ovládanie, El. zrkadlá, Rádio/CD, El. predné okná, Automatická klimatizácia

Vyhrievané zrkadlá, Metalíza, Hliníkové disky, Hmlovky, Imobilizér, Palubný počítač, Dažďový senzor, Tónované sklá

Moje postrehy po jazde su:

- Ked sme stali pri vyjazde z parkoviska a mal som rejd dolava, tak sa ozvalo pri miernom pohnuti jemne kovove lupnutie, ale spravilo to len raz - to budu asi tie capy... Inac som skusal zatacat v plnom rejde na parkovisku a bolo to OK.

- Pri brzdeni brzdy ticho piskali, ale brzdili + raz sa rozsvietila kontrolka opotrebovania brzdvych dosticiek - bude ich treba pravdepodobne vymenit.

- Pri preperovani zadnej napravy rukou (vlavo aj vpravo) bolo pocut vrzgot, nie nejaky vyrazny, ale bol tam - toto moze byt co? Zeby iba ulozenie tlmicov, alebo zase nejake capy?…

- Vsimol som si kolisavy mierne nepokojny volnobeh, ale to je vlastnost tychto motorov a nepovazujem to za zavazny problem... Motor inak tahal dobre, co som ho trochu skusil. Majitel tvrdil, ze s tym nejazdi moc rychlo, ale raz vyskusal 190km/h.

Kedy by sa mal menit rozvodovy remen (za predpokladu, ze to ma naozaj 56tis km) - pri 90tis km?

Dalej mi povedal, ze bolo menene zadne lave lozisko - je to mozne po 7 rokoch a 56tis km? Nebude to vyrazne stocene? Dalej vraj menil stredny diel vyfuku.

Pri jazde pocut trochu jemny hluk, ale to moze byt pneumatikami Barum, nemyslim,ze by to bolo nejake lozisko.

Inac to ma zopar skrabancov a odrenin na laku, ale nic zavazne – aspon nie na prvy pohlad. Motor vyzera velmi slusne a cisty, udajne podla majitela mu v servise tvrdili, ze stav motora zodpoveda tym cca 56tis km... Motor je bez oleja okolo – skoro ako novy, majitel tvrdil, ze mu to vobec olej nezerie, olej bol pekny, cisty, hladina v polovici odmerky.

Cena auta je 145tis SK.

Tak co, mam to zobrat?:myslim

[upravil dne 24/4/2007 durino81]

neverim kilometrum, na tuty stoceny, podivej se na volant, na madla radici paky, vsude tam, kam sahas. pri 56 tisicich to nesmi byt vubec osoupane. Dal se podivej na pedaly a nech to skontrolovat lakyrnika. je to podezrela cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si musel presunut termin "obhliadky/kupy" na stredu kvoli praci... Dufam, ze v stredu budem moct ist. Dohodol som sa s majitelom na prehliadke v servise na zdvihaku, on hovoril, ze OK. Tak uvidim. Ja s tym tiez nebudem vela jazdit, nakolko si platim sluzobne auto... Iba nejake dovolenky a cesty na Oravu. Raz za tyzden ho prevetram, aby to stale nestalo. U mna sa bude mat ako v bavlnke...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Ale ked ten motor vyzera ako novy...:myslim Je vobec mozne tak ten motor vycistit, aby nebolo poznat, ze ma vela najazdene? Tych 156tis by mohlo byt realnych, vzhladom na to lozisko...

Inac, to auto je tu:

http://peugeot-406.autobazar.eu/card.php?id=146455

Spotrebu to ma vraj 9l/100km a majitel ho ma vraj 2 roky a najazdil s nim cca 5tis km, nakolko vacsinou jazdil sluzobnym autom...

[upravil dne 24/4/2007 durino81]

Servus,

tento voz som pozeral aj ja nedávno. Vyzerá fakt celkom fajn. Ten motor ak vyčistil tak môže vyzerať ako nový. To platí v tom prípade, že nikde nič neteči t.j. semerinky sú ok.

Skôr by som sa priklonil k tým 156 000km kvôli tomu ložisku. A pýtaj si ten nemecký techničák keď to sám prepisoval ten maiteľ. Pozri aj pod tesniace gumy na dverách či sú tam nové zvary aby nebolo prevárané niečo. A daj si fakt pozor nato ako je odretý volant. Pri 156000 by mal byť opotrebovaný lebo sa to dosť šúpe. Ak s tým autom chodí len jeden majiteľ tak by malo byť veľmi zachovalé v zadu a na strane spolujazdca. Ja keď tam voím tie svoje decká tak tie dajú vzadu do "poriadku" :grr

Platničky uvidíš hneď ako vyzerajú keď vytočíš volant do boku. Na viac si už nespomínam čo by bolo treba napísať.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Původně zaslal: Leo

Ve Tvém popisu mi chybí docela podstatná věc a to kolikátý je to majitel, je to dovoz ze zahraničí a odkud? Prodává to přímo majitel nebo nějaký prodejce?

Proč jsou na laku škrábance, když se s autem moc nejezdilo?

Jak vypadá spodek z pohledu koroze (misky tlumičů, nosníky a brzdy)? Viděl jsem hodně aut a některé to měly celé rezavé a jiné zase ne. Třeba kamarád koupil od známého Citroen z roku 2000 s 15000km (to je pravda) a na laku nemá ani škrábanec, interiér jako nový a třeba třmeny brzd jsou lesklé kovové jako když je koupí zrovna v obchodě).

K benzínovému motoru Ti moc neřeknu, možná jenom zkontrolovat kouřivost.

Auto bolo dovezene z Nemecka, tento majitel ho kupil vraj od nejakej pani a mal ho 2 roky, jazdil malo, nakolko vyuzival sluzobne auto. Skrabance vraj spravil on pri garazi...

Zospodu som to zatial nevidel, pojdem sa na to pozriet asi tento piatok (a mozno ho aj zoberiem), preto este doplnujuca otazka - poznate niekto v Ostrave dobry servis, kde by mi ho mohli zdvihnut a skontrolovat zospodu za rozumny peniaz? To by sa totiz zislo pred kupou... :D

Cau Duri.

Tak po tomto vsetkom co si tu popisal, tak neverim, ze to auto ma len 56000km. Hlavne, ked chlapik tvrdi, ze musel menit strednu cast vyfuku. ta sa meni vacsinou po 160000km a viac!.A hlavne! Ked je v takom "super" stave, tak preco musi znizovat cenu? A ako to, ze sa mu ho nepodarilo predat od jula 2006?!? Vid. foto.

A k historke, ze je po jednej pani...tuto a este jednu: auto je po starom panovi z nemecka, ktory jazdil len obcas a po dialnici...tuto velmi casto pouzivaju odrbavaci. :grr Tak len tolko. Nechcem Ti brat iluzie, ale radsej by som sa popozeral po inom aute. Na SK, a doplatil par bubakov viac. :( Ak si najdes nieco ine a budes chciet poradit, tak rad Ti pomozem. Pekny den. :papa

D.D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Alekk

Měl jsem 2.1 TD rv 96 (180t km) nutno vyměnit:

- komplet rozvody

- komplet kladky s řemenem na altiku a klimě

- ložiško klimy (8 000Kč)

- komplet výfuk (6 500 Kč)

- přední ložiska (6 000 Kč)

- turbodmychadlo (12 000Kč)

- trysky, žhav. svíčky (2 700Kč)

- komplet elektrické vstřikovací čerpadlo (15 000 Kč)

- komplet brzdy (11 000 Kč)

- výměna dveří (promáčklé)

atd atd atd......

A autí stále křičelo po tlumičích atd atd atd....

Celkem se vším všudy jsem byl s opravama někde na 150 000 Kč (i tedy s těma provozníma nákladama oleje, filtry, jasně že bez nafty-tu mám zadarmo)!!!!!!!!!!!!!

Takže kup si opravdu zachovalou 406!!!

2,1 Td je taky ten nejvetsi krumpl co si muzes koupit. Tim nechci urazit tebe ani tve auto, ale tenhle typ je ten nejporuchovejsi co existuje. Ja mam 406 2,2 benzin a jedine, co jsem menil byly brzdy a čep. jinak zaplatpanbuh fse funguje tak jak ma :-)

Urazit asi ani nikoho nemužeš.Padesát ti jistě není, v Rusku si nebyl a 2.1td nemáš.Tudíž ani nevíš o čem mluvíš.Radši neplácej a buď rád, že nemáš těch padesát.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, tak som to nakoniec nekupil, lebo z ceny 145tis SK sa nakoniec vyklula cena 145tis KC! :( Napriek tomu, ze som si to predtym telefonicky potvrdzoval, ze je to v SK!!!:roll To uz by bolo pre mna vela, nakolko by som to musel este prepisat, poservisovat, atd... No nic, nevadi, svet sa nezruti, moja 309 zatial sluzi dobre (az na mierne cukanie, teraz budem riesit), uz som si aj ciptuning zrusil a dal to do normalu, lebo to robilo galibu-tahalo to sice super, ale po zatazi do kopca to karbonovalo sviecky...:D

Dakujem zatial vsetkym za nazory, ved pomohli urcite nielen mne, ale aj druhym, co si to tu citaju...

Zalusk na 406 mam vsak stale, musim ale este poriesit financne aj ine veci... Tak uvidim.:myslim

Takze este raz vdaka a kludne prispievajte do tohoto vlakna dalej, budem ho sledovat, ved su tu vselijake vseobecne uzitocne informacie, co pomozu aj ostatnym.:super

[upravil dne 2/5/2007 durino81]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Chlapi, tak som to nakoniec nekupil, lebo z ceny 145tis SK sa nakoniec vyklula cena 145tis KC!

[upravil dne 2/5/2007 durino81]

takže, po prepise by ťa to stálo do 200 litrov aj s výmenami náplni.

Inak to už kúpiš aj tu na SK niečo slušné za tú cenu. Inak na www.mobile.de a www.autoscoute24.de sa tiež dá dosť dobre poobzerať po nejakom fáre.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za najväčšie poučenie by som považoval nekupovať z diaľky (ja som takto kedysi naletel do Českej Lípy, do telefónu mi sľúbil zľavu a na mieste to poprel). Druhý raz som išiel pre Fiat 500 až za Prahu, ten som kúpil, hoci bol v zlom stave.

Takže nabudúce vyberaj blízko - Hodonín, Břeclav, alebo naozaj rovno v Rakúsku, popremýšľaj, či nemáš niekoho známeho v Rakúsku, kto by sa spýtal v miestnom zastúpení Peugeot, či niečo nevykúpili na protiúčet. Alebo si tam zájdi osobne.

Alebo aj v Bratislave, ale všade počítaj s tým, že tie dobré kusy sú hneď zahovorené pre známych. V tom je snáď najlepšie to Rakúsko.

[upravil dne 4.5.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...