Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

E-shop, první balíčky dnes odeslány


Medvěd

Recommended Posts

Minulý týden začaly chodit na klubový účet platby za Vámi objednané zboží, v neděli jsem tedy odpoledne balil a dnes jsem odeslal 21 balíčků - doufám, že Vám je pošta doručí v pořádku (zabalit deštník, to je super chuťovka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Medvěd: chtěl bych se zeptat.V e-shopu jsem si objednal tři věci v hodnotě 335,-,ale jelikož my momentálně nefunguje e-mailová pošta nemůžu zjistit kolik mám celkem poslat penízků a jaký mám pro tu platbu variabilní symbol.Tak bych chtěl poprosit jestli by to nešlo napsat sem a nebo jako sms na mobil.Moje ID je 214 a číslo na mobil je 604280661,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Minulý týden začaly chodit na klubový účet platby za Vámi objednané zboží, v neděli jsem tedy odpoledne balil a dnes jsem odeslal 21 balíčků - doufám, že Vám je pošta doručí v pořádku (zabalit deštník, to je super chuťovka).

Teda Medvěde ,nejsi náhodou lékař? Se divím, že to došlo:D.Takový škrabopis!:D:D:D.Ale děkuji !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Minulý týden začaly chodit na klubový účet platby za Vámi objednané zboží, v neděli jsem tedy odpoledne balil a dnes jsem odeslal 21 balíčků - doufám, že Vám je pošta doručí v pořádku (zabalit deštník, to je super chuťovka).

Dnes mi přišel balíček,Ale stala se nemilá věc.Měl jsem objednáno 1ks.triko,1ks samolepka 15cm,a 2ks.samolepka 12cm.Bohužel 1kus chyběl! Na objednávce to sedí,ale v balíčku ne.Mohl by jsi se na to mrknout?Dodací list č.200700004.CHtěl jsem zavolat,ale na dodáku není tel.Díky za odpověd.Tel:608824337.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Původně zaslal: Medvěd

Minulý týden začaly chodit na klubový účet platby za Vámi objednané zboží, v neděli jsem tedy odpoledne balil a dnes jsem odeslal 21 balíčků - doufám, že Vám je pošta doručí v pořádku (zabalit deštník, to je super chuťovka).

Dnes mi přišel balíček,Ale stala se nemilá věc.Měl jsem objednáno 1ks.triko,1ks samolepka 15cm,a 2ks.samolepka 12cm.Bohužel 1kus chyběl! Na objednávce to sedí,ale v balíčku ne.Mohl by jsi se na to mrknout?Dodací list č.200700004.CHtěl jsem zavolat,ale na dodáku není tel.Díky za odpověd.Tel:608824337.

Pokud se to opravdu stalo - nějak se dohodneme.

Jinak můj tydlifon je přece uveden všude (pod nickem, v kontaktech . . . . - takže si myslím, že to zase až tak složité pátrání není).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...