Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

folie versus pokoveni autoskel


Applepie

Recommended Posts

Ahoj lvi, jelikož se nám udělalo docela hezky a slunko svítí opravdu zdatně, chtěl bych si poridit zatmaveni skel na auto...chci zatmaveni celeho auta ve stejeném stupni, coz mi dovoluje jen 30%. na fotakch je to, co bych si priblizne predstavoval, zvolili byste folie ci pokoveni? Libi se mi ten zrcadlovy efekt a nevim, jestli se delaji i folie s timto efektem ci je to jen u pokoveni....neznate popripade nejakou sikovnou firmicku v Praze ci okoli, ktera by to mohla umět?

post-0-1410959553071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zastáncem pokovení - měl jsem ho na 405ce a opravdu jsem byl spokojenej (to, že se při tom musí skla vyndat je pravda, ale pokud je to profi firma, tak Ti přece MUSÍ auto vrátit ve stavu, v jakém jsi ho dovezl).

A rozdíl v ceně zase není tak závratný, pokovení je podle mě méně náchylné k mechanickému poškození, navíc jsem dostal certifikát kvůli PČR a STK - takže já prostě pana JIrmáska z Hlinska propagovat budu.

http://www.skla.cz/pricelist.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...