Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modré žarovky


Michal.B

Recommended Posts

Pokud se nemýlím, tak přední světlo má být barvy bílé, lehce žluté. Jinak pokud se to prodávají takové to barvy žárovek (halogeny), tak musí tam být napsáno, že to lze použít pouze pro sportovní účely apod. a né do silničního provozu!!!!!!!!!!:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba PHILIPS BLUE VISION jsou světle modrý a homologaci mají, ale chce to zkontrolovat, některy modrý mužou být jen tuningovej sh!t na kterej mužou napsat cokoliv. Ale pokud svítí vyloženě modře tak to radši ani nekupuj protože to jen láká policajty a zaplatíš pokutu;)

[upravil dne 17/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Jak je to vlastně s těma žárovkama - stačí její homologace, nebo navíc to musí být typ či výkon schválený pro dané auto?

Správně by se měli používat žárovky, které doporučuje výrobce. Pokud by se tam dali jiného typu a výkonu, tak by mohlo dojít k poškození a nebo by to dělalo jinou "neplechu".:myslim Na krabičce od žárovky by měla být uvedena homologace a nebo je tam napsáno, že to není určeno na provoz na pozemních komunikacích ale pro sportovní účely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můži poradit, tak v TESCU bych nekupoval žádný žárovky. Byl jsem nucen koupit žárovku na dovolené a nebylo zbytí koupit jinde ( abych se nemusel vracet z výletu z jedním světlem), tak jsem koupil v TESCU a vydržela ani né 4 měsíce - cca 1000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ti můžu poradit tak kupuj značkové žárovky,dobré jsou Osram,Philips apod.jsou sice o něco dražší ,ale nezapomeň,že žárovky potřebuješ hlavně proto abys dobře viděl ve tmě nebo zhoršených podmínkách,taky jsem měl nějaké modré korece a po velmi krátké době jsem je vyhodil,protože to v noci a za deště příšerně svítilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: chuck11

Jo modrá láká cajty ,tak to mám sakra smůlu to abych nevyjížděl radši:D

No jo, ty to máš jak modráka:D:D Ale hlavní žárovky máš normální ne;)

[upravil dne 18/4/07 Radek Hurvajz]

JJ potkávací a dálkové světla 2x H7 mám Osram cool blue májí spíš nádech ani ne tolik do modra ale spíš do modrobíla:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...