Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na uživatele Bullocku


Ferin007

Recommended Posts

1. Jde vam taky Bullock "zamykat" těžko na několik pokusů, nebo je to na pohodu?

2. Taky máte od Bullocku tak odřený pedály?

Vyreklamoval sem "P", kerý mělo podle výrobce i prodejce jít na 307, ale nešlo, za "T". To téčko de zamčít, ale pouze jedno klepeto (pravý) a ne na první pokus, docela se to toho musí bouchnout. Z čehož asi pedály moc radosti nemají. Je to OK? Dovozce tvrdil, že třeba na Renaultu se to na jedno klepeto zamyká běžně. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bullock mě jde zamykat lehce,dovírá obě čelisti,neviklá a neodírá pedály.To jsem ho prostříkl ještě Wd abych na něj nemusel vůbec tlačit. Ale už jsem to na foru někde psal, typ doporučovaný výrobcem mi tam nepasoval,zkoušel jsem asi 5-6 variant než jsem si vybral přesně padnoucí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Api

Bullock mě jde zamykat lehce,dovírá obě čelisti,neviklá a neodírá pedály.To jsem ho prostříkl ještě Wd abych na něj nemusel vůbec tlačit. Ale už jsem to na foru někde psal, typ doporučovaný výrobcem mi tam nepasoval,zkoušel jsem asi 5-6 variant než jsem si vybral přesně padnoucí :)

Mam 307 r.v. 2006 můžeš napsat,který pasoval nejlépe.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: Api

Bullock mě jde zamykat lehce,dovírá obě čelisti,neviklá a neodírá pedály.To jsem ho prostříkl ještě Wd abych na něj nemusel vůbec tlačit. Ale už jsem to na foru někde psal, typ doporučovaný výrobcem mi tam nepasoval,zkoušel jsem asi 5-6 variant než jsem si vybral přesně padnoucí :)

Mam 307 r.v. 2006 můžeš napsat,který pasoval nejlépe.Dík

na 406 a pohoda ,kdyby nebyl aspon tak těžkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 307 nevím který tam pásne. Mně na 406 break r.v.2002 pasuje Bullock(poslední typ) Exellence VARIANTA "E" úplně přesně,žádné vrglání.

Ten Bullock co je psaný na krabici pro 406 to je typ "P" je nepoužitelný bo i po vytočení šroubu za hranici maxima je krátký, alespoň tak tomu bylo u mě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...