Sign in to follow this  
Followers 0
Vvitty

Klic na kola

33 posts in this topic

Zdravim, neprebejva nekomu originalni klic na kola? Nejak jsem ho v my \"zanovni\" 309 nenasel a ten co jsem nasel doma v garazi jsem pri vymene kola uspesne ohnul... :(

Taky jsem koupil křížový v hypermarketu kde měli slevu a úspěšně jsem ho zlomil ve svaru:mad::mad: prostě qualita za rozumnou cenu:D:D:D

Já mám teleskopa - má ořech 17 a 19 a ješte jsem ho neohnul (a to uz jsem s ním nějaké to kolo sundal) cena do 200,- Kč ;)

taky alternativa :)

P.S.: Origoš klíč (alespoň u mé 205) je dobrej akorát na otevření rezervy - jinak, konzistence víceméně máslovitá :D:D:D

Otevření rezervy?

Ten co byl u 405tky je docela dobrej na ovládání heveru, ale na kola je ten křížovej fakt lepší. A pokud se kolo brání, tak je nejlepší takovej ten zahnutej a na něj nasadit dvoumetrovou dutou trubku od plotu - to povolí všecko.

impact: tak to musim delat ja i s krizem u prednich kol, jen ta trubka musi byt ohnuta, abych neprisel o lak a zrcatko :D

teda, ne ze bych byl nejakej aktivni \"prezouvac\", ale kdyz to spocitam, tak jsem kola uz parkrat sundaval a orig klic v OK. Pravda, pri povolovani asi prekracuju mez kluzu, ale zatim drzi :)) Az prdne pockam na nekoho z clubu, co ma krizovej klic :))

To impact. U P205, P106 apod, ale i Rendla 5 je rezerva v kosiku pod kufrem a drzi na sroub, ktery se povoluje upravenou casti origo klice.

Jak to pročítám tak jsou všichni spokojeni s křížákem, jenom já ho zlomil:( Asi fakt budu trotlik:D:D:D

Nechci se pridavat, presto u sve byvale 306-ky se mi org. klic podarilo uspesne ohnout /podotykam, ze bez pouziti \"trubkove paky\"/. Tak jsem koupil krizak a zatim dobry :D

Nechci se pridavat, presto u sve byvale 306-ky se mi org. klic podarilo uspesne ohnout /podotykam, ze bez pouziti \"trubkove paky\"/. Tak jsem koupil krizak a zatim dobry :D

Ted u 406-ky si ho radeji setrim na hever :D

Napsán autorem Smrada

To impact. U P205, P106 apod, ale i Rendla 5 je rezerva v kosiku pod kufrem a drzi na sroub, ktery se povoluje upravenou casti origo klice.

Ach tak... ona u 405tky je taky zavesena pod kufrem (timto zdravim toho debilniho francouzskeho designera, co tohle vymyslel a doufam, ze se za to bude smazit v pekle) ale proste se jenom odhakne. Akorat pri tom clovek musi pod auto a strasne se zaspini, nehlede na to, ze rezerva tam rezne...

impact: ale musel to byt vysoko postaveny designer, protoze mu dovolili takovou prasarnu udelat i na 605. Nejenze kvuli tomu rezne kolo, ale casem se ponici i pneumatika, vytlaci se do ni ten kos.

Dydzej: Me ceka rozchozeni toho zavitu, protoze je na sracky zarezlej a necekam, ze to pujde nejak squjele. Asi u toho budu vypadat nejak takhle: :mad:

Škoda že si tak daleko mám takovej zázračnej sprej nastříkáš a za 30vteřin povoluješ dělali jsme s tím brzdový trubičky na schade asi ještě origoš a bez problemů :)

To Stefan: A jak se to jmenuje? Takovy pripravek by mel byt v kazde domacnosti.

Jinak moc daleko nejsem - pracuju v Praze, ale to nerikam proto, ze bych si chtel prijet dat si postrikat zavit od drzaku rezervy. :D

[Editován dne 20/8/03 Petr605]

Za tu rezervu bych strilel. Presne sem si precetl od vas, co se tam dole s ni deje a jenom davam za pravdu. REZNE, MA NA SOBE VYTLACENEJ KOS. Clovek je jak prase. Ja musel ten drzak a sroub nastrikat odrezovacem a tak jednou za mesic ho prostrikavam nejakym sprejem podobnym WD40. On si clovek ale nevybere. Kdyz bych mel rezervu v kufru, byl by melci a musel bych vyhodit subwoofer a ost. veci, kdyz bych pro ni lez.