Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

baterie do 106ky


Navis

Recommended Posts

  • O 3 roky později...
Původně zaslal: Navis

Ahoj,

potřeboval bych poradit jakou mám koupit autobaterii do 106 1,5D

42kw r.v. 11/1998. na té co je v autě není žádné typové označení... moc díky

Ja tam mam 62 Ah a dostal jsem ještě jednu uplně novou 55 a na obiji startuje v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

To máš pravdu, už si niečo vybral, lepšie je dať viac, ale aby utiahol alternátor. U mňa bola podľa papierov 44 ale ja som po predchádzajúcom majiteľovi tam mal 55 a dal som tiež 55Ah je to istejšie a má aj silu. Štartuje bez problémov aj pri -30 aj keď som celý týždeň nejazdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě taky ze začátku chytal na otočení,ale čím měl víc najeto tak tím to bylo horší, tedka než mi odešel motor tak i třikrát žhavit a dlouho točit s plným plynem než to naskočilo...motor v háji a čerpadlo taky

tak to jo a ty maš teda kolik asi nalitano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už za poslední rok vyměnil půl auta, tak snad bude klid..tedka měním motor,před tím zadní náprava,brzdy,rozvody,alternátor,komplet přední náprava,tlumiče....je fakt.že do 200t to jezdilo uplně bez udržby,ale pak se to vysypalo vse zaráz

[Edited on 4/1/11 19:20 milda67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už za poslední rok vyměnil půl auta, tak snad bude klid..tedka měním motor,před tím zadní náprava,brzdy,rozvody,alternátor,komplet přední náprava,tlumiče....je fakt.že do 200t to jezdilo uplně bez udržby,ale pak se to vysypalo vse zaráz

[Edited on 4/1/11 19:20 milda67]

mě jako tedko taky se začlo srat ae ne jako moc jenom zatim servo a prasatko a pakdy odešli jinak zatim v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...