Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupe 3,0 alebo BMW 330 coupe???


Y2K

Recommended Posts

5ka je loď, to je pravda. Ale zdá se mi, že se tam vytrácí takové sportovní vyžití... Nevim, i když E39ku bych bral hned. Jak říkam, když jsem jel novou 5kou, tak se mi zdálo, že ztrácím kontakt s vozovkou...a že kormidluju loď. Potom jsem přesedl no jedničky coupé a to byla jiná káva. To je hračka. Jinak přiznávám, že až se budu rozhodovat co dál... budu hodně přemýšlet nad E39kou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jestli si jeste neridil zadokolku, tak si to zkus at vis do ceho jdes. Pak se zeptej kde ten zadek a na jaky vozovce vyuzijes v nasich tankodromech.

Ja jsem zadek jeste neridil a jsem amater, ale muj nazor je ze pro normalniho cloveka co nechce nekde v zatacce nechat auto za 200-300k si bohate vystaci s pazoutem, kde citi ze predek uz ma dost a nejak to srovna. Druha vec je vzhled, me osobne design bmw vubec nic nerika a vsechny bmw mi pripadaji stejne. 406 coupe na prvni pohled vypada jako sportak a se spravnymi spojlery je TOP. Bmw by melo byt kvalitnejsi, dle ceskych casopisu financovanych z nemecka...

Vim jen jedno..mene jak sest valcu uz nechci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pazanosta

Jestli si jeste neridil zadokolku, tak si to zkus at vis do ceho jdes. Pak se zeptej kde ten zadek a na jaky vozovce vyuzijes v nasich tankodromech.

Ja jsem zadek jeste neridil a jsem amater, ale muj nazor je ze pro normalniho cloveka co nechce nekde v zatacce nechat auto za 200-300k si bohate vystaci s pazoutem, kde citi ze predek uz ma dost a nejak to srovna. Druha vec je vzhled, me osobne design bmw vubec nic nerika a vsechny bmw mi pripadaji stejne. 406 coupe na prvni pohled vypada jako sportak a se spravnymi spojlery je TOP. Bmw by melo byt kvalitnejsi, dle ceskych casopisu financovanych z nemecka...

Vim jen jedno..mene jak sest valcu uz nechci :)

No mozem suhlasit tak akurat s poslednou vetou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...