Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovensko<->Šebetov a spet


Guest ZILA

Recommended Posts

Je tu nejaky učastnik zo slovenska ktory sa chista na zrazik do prekrasneho prostredia . Ja osobne som tam bol 2x autom a raz VLAKOM :potlesk:D:potlesk Takže otaska je kto ide a nejako to dame do kopi a pojde nas po hromade viac . Taka šikovna kolona aspon 10 aut . Do zrazu je ešte daleko tak premyšlajte . :potlesk:o:mad::aut:D:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som šiel s manželkou asi tiež mali sme predtým 405, 5 a pol roka bez problémov a teraz 406 asi od januára ale kedže mám s ňou trošku problém tak som sa dostal na toto fórum kde je veľa užitočných rád a kontaktov, preto by sme šli asi aj my nakoľko máme v Brne príbuzných je to odtiaľ na skok dúfam že manželka to naplánuje tak aby sme tam mohli prísť, ak by sme už neboli v Brne tak my sme z Dolného Kubína a mohli by ste nás zobrať niekde po ceste ak pôjdete okolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomyka presunut toto do šebetova je blbost ponevač slovaci o šebetove ako o takom sraze ani nepočuly nieto aby to hladaly tuna v šebetove kolko poznaš ludi ktori o šebetove počuly ale nie od teba . tak asi je lepšie to nechat tam kde to doteraz bolo je to jednoduchšie sa pozriet kde ta niečo nasmeruje a nie to hned uzavriet .....:nevim

ps: nekritizujem ale chcem pomoct aj tum čo tam ešte neboli a chceli by:::::::::D

[upravil dne 16/4/07 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna aj menej chapavy by to mohli tu najst:) aj ja som to tu nasiel.

moj nazor na clenov z SVK uz poznas :)

k tomu Sebetovu: ked uz treti rok niekto o tom nepocul, aj ked sa riesi dookola na forre, hlavnej stranke , vsade , tak uz neviem co mam k tomu povedat :)

[upravil dne 16/4/07 tomyka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomyko, jako člověk, který u většiny členů očekával aspoň náznak gramotnosti (všimni si minulého času!!!) musím souhlasit s ZILOU (to, že se tu Šebetov probírá ze všech stran opravdu neznamená, že to všichni, kterých by se to mohlo týkat, postřehnou).

Proto tedy i z mého pohledu je tento thread umístěn správně a doufám, že na letošním Šebetově budou konečně víc než jen dvě auta ze Slovenska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...