Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volné okná


mirec.dk.406

Recommended Posts

hľadal som ale som to tu zatiaľ nenašiel tak sa ospravedlňujem dopredu, obidvé okná predné sú v elektrike majú vôľu, sú proste voľné keď ich spustím lietajú trošku v tej gume hlavne mi to vadí pri zatváraní dverí keď sú spustené tak sa zatrasú v ráme dverí neviete mi prosím poradiť ako tú vôľu znížiť na mimimum, ďakujem dopredu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dela mi to uplne to samy a zatim jsem na to taky nemel cas, ale kdysi jsem se na to v rychlosti koukal a mel by tam byt takovy plastovy jezdec ktery je nacakly na okne a mel by tomuhle drnceni zabranovyt, ale jak rikam, jeste jsem na to nemel cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ono s tím mnoho vykutit nepujde, prostě pokud jsou otevřený jen zčásti tak se klepou, dělá to u hodně aut, leda je otevírat uplně a nebo si zvyknout

Jenze ono mi to dela i kdyz to je uplne otevreny. Ne ze by se okno klepalo, ale kdyz zavru dvere, tak to sklo narazi do neceho ve dverich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mam taky akorát s tim rozdílem že v pravých předních dveřích je dost fest prostě zavírá se ztuha a v levých je vůle jak prasátko.. taky na to chci kouknout, ale měl jsem též problémse startováním a otáčkama. To už je vyřešené takže až kuchnu dvěře dam vědět co jsem našel :super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...