Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Havarijko


Péťa

Recommended Posts

Tady se ví všechno :D Prosím, poraďte mi někdo solidní a levnou pojišťovnu, kde mám uzavřít havarijní pojistku. Zaměstnavatel mě do ní pořád tlačí...

Klidně kvůli tomu změním i povinné ručení, už je načase utéct od Kooperativy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Peta

Tady se ví všechno :D Prosím, poraďte mi někdo solidní a levnou pojišťovnu, kde mám uzavřít havarijní pojistku. Zaměstnavatel mě do ní pořád tlačí...

Klidně kvůli tomu změním i povinné ručení, už je načase utéct od Kooperativy.

Nyní Kooperativa jak havarijko tak povinný. Dnes zrušeno povinný výsledek z 6000Kč na 2700Kč. Havarijko zatím 9000Kč Kooperativa, nabídky Wustenrot 8000Kč hodnota vozu 227000Kč, Uniqua cca 7000Kč hodnota vozu 305000!!!!! Já jdu tedy v prosinci na tu Uniqu no a když se náhodou něco stane tak uvidím.

Je dost zajímavé ohodnocení vozidla podle stejných hodnot a výsledek??? Lepší asi trochu vyšší ohodnocená cena a přitom menší pojistný. Záleží na stáří , výbavě, atd. ale taky na co všechno bude havarijka. Může být na vše, nebo se dá již udělat jen na havarku z vlastní viny, nebo vandalismus a krádež. Já to zkusil po internetu vybrat zástupce a odeslal jim některé údaje. Do dvou dní se ozvali a začla komunikace, do dvou dnů přišli nabídky.

Tak držím palce ve výběru:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Kombinace havarijko + ručení u ojetiny nám opakovaně u několika aut vyšlo zásadně nejlevnější u Triglavu.

Bohužel mě na e-mail ani nereagovali. A první pobočka v Plzni. Z Klášterece trochu z ruky. Tak jsem je při tom nechal. Asi mají kšeftů dost Slovinský kucí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...