Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolečka


Lukash605

Recommended Posts

mám dotázek,chci si po dlouhé době udělat radost.tak jsem se rozhodl koupit kolečka.v konfigurátoru jsem našel jedny které se mi celkem zamlouvají.tak se ptám jestli budu mít nějaké problémy když mají tyto rozměry 7x17 ET 40.jinak podle konfigurátoru by tam měly jít bez úprav.samozřejmě vím 17ctky nemám zapsané v TP:Dale to už je moje starost.dík

[upravil dne 14.4.07 Lukash605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ETko ti neřeknu, spíš je problém vůbec sehnat 5*108 se středem 65mm.

Výrobci je moc nevyrábá a dovozci nedováží právě kvůli raritě toho rozměru.

Podobný kola mají Mondea a tuším některý Volva, ale ti mají jiný středy tak na to pozor.

Osobně bych hledal něco co leze víc ven než dovnitř ale ET40 si neumím představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám teda kola 8Jx18 a mám na tom pneumatiky 245/45/18 a celkem v pohodě, jenom jsem musel malinko poupravit jeden podběh, jinak nic (Byl nějaký odtržený). No a se středem bych si nedělal starost, většinou je větší, než 65 mm, takže to hravě vyřeší středící kroužky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: diamond_mi

zdravim , v utery jsem koupil 605 2,1 D r.v. 1999 a vejdou se tam 255/40 R17, ale o středu nemam paru jeste jsem je nesundal :-)

teda jestli se tam vejde takovej "salám" to budu čučet:o já mám 225/45 17 a myslím že to bohatě stačí.ale je to jen můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...