Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio nefunguje


klm16

Recommended Posts

vem ze uz tu bol takyto theard ale aj tak...

dnes pridem do garaze nastartujem a co nevidim. Pekne tam poblikuje na mna kontrolka aby som isiel do servisu.

Pritom som mal od poslednej prehliadky iba jenajych 3000km. :(

Nasraty som pomrkal co zas nefunguje auto startovalo ako vzdy, mozno trosku dlhsie.

Ale zase vsimol som si ze nejde radio. Ani nezacalo svietit iba ta dioda cervena prestala blikat. S radiom som uz mal problem uz dlhsiu domu mi nesvietia tlacitka iba display. teraz je vsak uplne neovladatelne ovladanie pod volantom funguje ked som poriadne pritlacil na nejake tlacitko tak sa niecostalo ale blblo to. (napr pri stlaceni 4 sa mi zacal pridavat zvuk neslo to vypnut). Som nasraty jak pes zase sa stym hnat do servisu, dufam ze tam neni zadna ina chyba....

Moze byt ten servis preto ???moze byt nejako radio spojene s servisnym intervalom??? alebo sa mi zacina rozpadavat auto??? Inac nestalo sa to prvy krat co mi vyskocil servisny interval asi pred 3/4 rokom mi to tiez vyhodilo ale den predtym som robil nieco a vyhodil som poistku od el. stahovania okien, hned som ju vymenil ale kontrola servis svietila tak som tam isiel ale ziadnu chybu nenasli.

Kua peugeot peuget niekedy ma dost vytocis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...