Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kecání o všem možném


Recommended Posts

Návrh:

Ráno Trundíček s Vvittýskem vstanou, otevřou okno, jemně odsunou líbezným slečnám (tj. těm dvěma čarodějnicím zachumlaným do dek až po uši) peřinku, aby je pošimralo jarní sluníčko, přivítají nový den veselou písní a Vvittýsek poběží princeznám pro snídani, zatímco Trundíček bude kontrolovat, jestli se slečny nebudí příliš rychle, aby je z toho celý den nebolela hlavička...

Pak se slečny nasnídají, umyjí, oblečou, zkrášlí, ...... a mezitím se pánové můžou dojít nasnídat :D ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Návrh:

Ráno Trundíček s Vvittýskem vstanou, otevřou okno, jemně odsunou líbezným slečnám (tj. těm dvěma čarodějnicím zachumlaným do dek až po uši) peřinku, aby je pošimralo jarní sluníčko, přivítají nový den veselou písní a Vvittýsek poběží princeznám pro snídani, zatímco Trundíček bude kontrolovat, jestli se slečny nebudí příliš rychle, aby je z toho celý den nebolela hlavička...

Pak se slečny nasnídají, umyjí, oblečou, zkrášlí, ...... a mezitím se pánové můžou dojít nasnídat :D ....

Brrrrrrrrrrrrr, to je strašná představa, ani vám snad kluci nezávidím. :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja si teda vezmu nejakej servirovaci tac, nahlaste mi vase ID :)

ale pozor, abych treba pri podavani snidane do postylky nezakopnul a nepolil nekoho horkym cajem nebo ledovou vodou, ja jsem takhle po ranu desne nesikovnej :roll

a co se tyka odsouvani dek atd princeznam, to beru, ale pozor na to protoze carodejnice se obvykle budi zvrhnutym kyblem ledove vody, tak abysme se s trundikem nahodou nespletli :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no tak ja si teda vezmu nejakej servirovaci tac, nahlaste mi vase ID :)

ale pozor, abych treba pri podavani snidane do postylky nezakopnul a nepolil nekoho horkym cajem nebo ledovou vodou, ja jsem takhle po ranu desne nesikovnej :roll

a co se tyka odsouvani dek atd princeznam, to beru, ale pozor na to protoze carodejnice se obvykle budi zvrhnutym kyblem ledove vody, tak abysme se s trundikem nahodou nespletli :mrk

Myslím, že půjdu k Vvittymu v pátek večer na školení, abychom vše provedli (ne)řádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...