Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3 problemy


breaksilver

Recommended Posts

Po nehode som konecne poskladal kompletne svojho milaseka,ale ostali 3 problemy.1Napriek tomu,ze bolo auticko na stolici, a vymenene spodne celo pod chladicmi,uz sa mi neda lahko zavriet kapota,len tak spustit z par centimetrov a hotovo,musim ju pribuchnut,co sa mi velmi nepaci:nevim(Vrchne celo bolo len vyhnute trochu hore,ale vyzera dobre napravene).Inak o kvalite kapoty zospodu radsej pomlcim,to sa tu uz ale asi riesilo...2.Kasna nebola pohnuta,vsetky medzery sedeli na chlp,napriek tomu mi pri vyssich rychlostiach prefukuje cez vodicove dvere do vnutra.Tesnenie na kraji celneho skla je sice trochu preliacene,neviem ci to mam niecim podlepit zospodu,alebo rovno vymenit...3.Najvacsi problem.Pri naraze to schytal podvozok,prave tam,kde sa upevnuje lavy zadny podblatnik(Ten teraz drzi len na jednom nite,coz nieje uplne OK),je to hodne preliacene,poplastovanie je v haji,neviem co s tym.Chlapik co mi ostatok robil sa do toho nechce pustit,vraj to len viac pos...Vraj cez podlahu zvrchu sa tam neda dostat,treba to odvarit a vyklepat a navarit naspat,toz znamena,ze okamzite to tam zacne hrdzaviet a to teda hodne rychlo.Co mam robit som z toho nestastny.Poradte:( Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie niekto origo objednavaci kod (bodlo by aj vyobrazenie,ci myslime to iste:-) )na taky platovo gumovy drziak na klimovu trubku,co prechadza priamo za chladicmi,je to uchytene v takom ciernom ohnutom plechu a pripevnene zospodu na spodne celo.Tlmi to vibracie a podla toho co hovoril klimatizer,by bolo dobre,keby to tam bolo.Inak konecne uz chladim:-).Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolaj môjmu kamošovi, ten takéto veci bude mať doma a opýtaj sa ho aj naten podblatník to sa dá spraviť.

Moje auto bolo tiež buchnuté zo zadu a keď sa pozriem na na ľavý adný plastový podblatník tak je to tam prerábané lebo už im to tam nejako nepasovalo. :bojim:grr

Tiež som z toho neni nadčený ale čo už.

číslo 0907 074 888 Anton Machýl. Lazy pod Maytou. okr. Púchov. Ak nebude mať tak už potom neviem. čus:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra sa ospravedlnujem sa Ajven,jedno slovicko a je to v haju.Je to vlavo vpredu,je to na podvozku(tam kde sa uchytava ta zadna cast plastoveho podblatnika)-pravdepodobne to ten podvozok schytal od laveho disku,ten bol roztrhnuty ako keby ho budlog mal v zuboch....Takze na vymenu tam nie je nic.Diky moc za tip,ale asi by mi ten Tvoj kamos nevedel pomoct.Skor zhanam tip na nejakeho dobreho klampiara,co mi povie ze sa s tym da daco robit a urobit dobre.Najlepsie ,keby sa dalo vyklepat za studena...Hmm a este si pisal,ze nejake veci bude mat doma,si ale tiez myslel na ten zadok,ze???Diky aj tak este raz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre braksilverara

mne to prefukuje tiež, ale začína to asi okolo 135 km/h myslím si že to má slabé plechy(tenké a je to málo pevné) preto ten tlak vzduchu odtlačí rám dverí od kasne a začne to akokeby prefukovať, a to autu nič nie je, predtým som mal 405 tam sa to ani nepohlo a to niekedy išla aj 160 km /h. (ale iba raz začas bez manželky a bez detí )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mirec.dk.406

Myslim si,ze v tom to nieje.Inak na spolujazdcovej strane je to v poho.Pozorujem to az teraz po havarke.Jasne ze pri vacsich rychlostiach,som zvakol 150km/h v poho,le teraz aby som kvoli tomu daval hlasnejsie radio,tak to nie.Skor sa mi zda,ze to bude tym tesnenim,som skusal,celkom lahko sa da nim pohnut-je to nasadene na celnom skle,tak neviem ci by nepomohlo trochu to dat blizsie k dveram a trocha silikonu pod to nech sa to nevrati pri zabuchnuti dvier spat.Celkovo sa mi zda ta guma nejak malo pevna-makka.....Inak dvere su ok aj kasna,nepohnute...Tak neviem co s tym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: breaksilver

Ohladom toho drziaka na klimovu trubku neviete nic?Potrebujem objednavacie cislo z peugeotu,viem ze to stoji okolo 250sk,ale co uz.Bohuzials a teraz do peugeotu nedostanem,potrebujem to poslat niekomu,kto by tam isiel za mna...keby niekto vedel aj s vyobrazenim.Diky!!!

Když jsem auto koupil, tak už to ten držák nemělo a jezdilo asi delší dobu bez držáku. Já jsem to omotal lepenkou (aby to o něco neklepalo) a přitáhnul stahovacím páskem. Zatím to neřeším a možná se mi podaří něco sehnat na vrakovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Len skus zavolať a už sa s ním dohodneš.

On má dosť vecí aj na predok.:D:D

Diky moc.Momentalne som mimo SK,poznacim cislo a zavolam ked budem spat.Aj tak je to ale robota pre klampiara,to viem urcite,len z tych co poznam sa do toho nikomu nechce.Skoda,ze ked som zhanal veci na predok som sa neinformoval aj tu,mozno niektore by som zohnal lacnejsie....Diky moc za tip.Mam sa potom odvolat,ze mam cislo od Ajvena?Dikes este raz.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: breaksilver

Původně zaslal: Leo

Tady je obrázek klimatizace. Je to díl číslo 31.

[upravil dne 15/4/07 Leo]

Diky moc.:potleskJa mam 2.0HDi 80kw r.v.2000,ale podla toho obrazku co sio sem dal by to malo byt tak ako hovoris.VDAKA:papa

Však máme stejná auta.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: breaksilver

Původně zaslal: Leo

Tady je obrázek klimatizace. Je to díl číslo 31.

[upravil dne 15/4/07 Leo]

Diky moc.:potleskJa mam 2.0HDi 80kw r.v.2000,ale podla toho obrazku co sio sem dal by to malo byt tak ako hovoris.VDAKA:papa

Však máme stejná auta.:super

Ano ano,dokonca ked pozeram na to Tvoje tak sa zhoduje aj farba:mrk.I ked lakyrnik mi to teraz strekol podla cisla na karoserii M9381/1 a kapanek to trochu nesedi s ostatkom.Zatial to neriesim,hadam neskor,ked budu zase financie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: mifa

a nebyl by u někoho na pc nákres,jak to vypadá okolo výparníku,či návod jak se k němu dostat?

Vyndává se nejspíš zevnitř.

Tady je nakreslen celek (klimatizace, topení, klapky, ventilátor):

http://www.peugeotpartscatalogue.co.uk/D9L/6/60M01A.HTM

Tady je oddělen přístup vzduchu s s výparníkem:

http://www.peugeotpartscatalogue.co.uk/D9L/6/67C10A.HTM

Tady je zakresleno umístění výparníku:

http://www.peugeotpartscatalogue.co.uk/D9L/6/67H01A.HTM

[upravil dne 17/5/07 Leo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...