Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Demontaz volantu


mmarekk

Recommended Posts

Neviem ako na Partnera, ale v knihe na406ku, píšu vždy uvolniť - pól na baterke a chvíľu počkať. Potom strčiť šrobovák pod airbag na volante a to tak,že sa strčí z dola a tlačíš ho hore, pričom musíš sa presne trafiť na pružinu ktorá ten vankúš drží. Skúsim to oskenovať ale mám tu knihu len ofotenú a už to dosť slabo vyzerá. Tak som to oskenoval a dal ako prílhu tak skúšam to odoslať.

[upravil dne 14.4.07 ajven]

[upravil dne 14.4.07 ajven]

post-0-14109595525013_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmarekk

Mam Peugeot partner .

Potrebujem sa dostat k packam pri volante, no treba zdemontovat najskor volant.

Neposkodim airback???

Chcem sa este spytat ci moze vystrelit airback pri vytiahnutej baterií ???

Vopred dik Marek.:myslim:papa

včera jsem ho sundaval, zaklad je nemit zapnuty kliček zapalovani,zezadu volantu najdes dve diry ,hluboko ve vnitř jsou šrouby Torx 30 (hvězdička) když oba povoliš(nevypadnou uplně z volantu) , tak jde potom airbag lehce vyndat ,zustane ti vyset na malym kabliku,ten beze strachu vypoj,(připominam nesmi byt zapnuty kliček), no a na samotny volant potrebujes hvězdičku Torx 50. Bylo to u Partera z roku 2002. čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: ajven

Neviem ako na Partnera, ale v knihe na406ku, píšu vždy uvolniť - pól na baterke a chvíľu počkať. Potom strčiť šrobovák pod airbag na volante a to tak,že sa strčí z dola a tlačíš ho hore, pričom musíš sa presne trafiť na pružinu ktorá ten vankúš drží. Skúsim to oskenovať ale mám tu knihu len ofotenú a už to dosť slabo vyzerá. Tak som to oskenoval a dal ako prílhu tak skúšam to odoslať.

[upravil dne 14.4.07 ajven]

[upravil dne 14.4.07 ajven]

prosim te,neposlal bys me ten obrazek v plne velikosti na email?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...