Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POĎAKOVANIE - piatok 13-tého


ERIKA

Recommended Posts

Dnes v piatok 13-tého som ráno vstávala s obavami či ísť, alebo nie kupovať "nové" auto s AAA. Nakoniec zvýťazilo áno, už aj pre to, že 12.4. nám zložil prepravnú zálohu vo výške 2 000,- Sk na auto kamarát "SKUPKO" .... A tak som poverila manžela, nech zaistí odvoz do Košíc, lebo ináč musíme použiť autobus. AAA pre nás poslala vozidlo so šoférom. V tú chvíľu som si pripadala veľmi doležitá.... ;) Dorazili sme a začali sa nám venovať, hľadali sa kľuče od nami po internete vybranom aute. A už sme šlapali po parkovisku ku striebornej 206-ke. Náš prvý dojem ? ŠOK!!! Myslím, že toto auto by sa vzhľadom vyrovnalo strieborným kontajnerom na odpadky! Ale rozhodli sme sa, že využijeme ešte predvádzaciu jazdu. Motorovo bolo OK! Interier vzhľadom k 7-mim rokom uchádzajúci. Po jazde sme sa na seba so Zilou pozreli a , že počkáme na výpočet lízingu. Tak ubehli dve hodiny a my hladný, smadný čakali. Konečne nás zavolali. Dobre urobili..... posadili nás!!!! Začali nám počítať lízingové splátky.... Hrúza!!!!! Zila skoro prevrátil stol pri výške, ktorú nám povedali. Zobral mobil a už točil číslo člena peugeot clubu - "HNUSOBA" ( ale ja nie som taká protiva - volám ho Paťo ) zamestnaného v " France-Tech s.r.o." predajca vozov peugeot ako mechanik, že nech čo najskor zistí akontáciu + výšku mesačnej splátky na NEWS CAR 206. A on zlatý človiečik za chviličku všetko pozisťoval.... Nebolo o čom ďalej diskutovať s AAA, začalo vyhrávať nové auto! V tom začal problém s mojou občiankou, tu mi nejako nechceli vrátiť..... privolala sa manažerka predaja a začala vysvestlovať všetky + pre kúpu staršieho auta a - pre kúpu nového auta. Nás už nepresvedčila. Vďaka tomu, že pre nás dorazil Paťo dostala som občianku. S malou dušičkou sme odchádzali do PEUGEOTU.... Tam nám bol predstavený pán Šoltés - vedúci predajca nových vozidiel. Vzhľadom k tomu, že poskytol predvádzacie vozidlo 307 Paťovi, vedel čo sa stalo v AAA. S úsmevom na tvári sa pýtal... " S ČÍM MOŽEM POMOCŤ ?" Zilova odpoveď : " S touto červenou 206-kou chcem dnes odísť!!!!" - potom bol veľký úsmev na všetkých stranách. Začalo sa prepočítavanie - my dáme toľko, čo ponúknete za to! A oni ponúkali, ponúkali... za chvilku došla pani s OTP lízingu.... a obrátila sa ku nám s otázkou s čím može pomocť, ja som nestihla ani pusu otvoriť a Zila na to: " Buď toto červené, alebo za hodinu nám ide bus!".... po prepočítaní, písaní sme zistily, že sme "skoro" majitelia novej 206-ky!!!!

Tak nakoniec piatok 13-teho bol pre mňa a mojho Zilku šťastný deň... idete kúpiť staré a prídete s NEWS !!!!!

Týmto chcem poďakovať firme "France - Tech s.r.o. so sídlom v Košiciach v zastúpení pána Ing Petra Šoltésa + všetkým, ktorý sa dnes podielali na kúpení našeho fakt nového auta!!!!!

dik:AAA

PS: A máme za sebou kolaudáciu spojenú s minisrazom!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...