Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevypíná sahara


Brandy

Recommended Posts

Stala se mi zajímavá věc. Zaparkoval jsem auto a když jsem se k němu asi po hodině vrátil, zjistil jsem, že pořád běží sahara. Motor už byl při tom úplně studený. Proměřil jsem spínač na chladiči. Mezi kontakty má pořád nulový odpor. Než tedy koupím nový spínač, chci se jen zeptat, jestli se to nedá nějak opravit. Jestli se třeba při opětovném zahřátí a ochlazení nějak neuvolní kontakty vevnitř nebo tak něco? Jinak jsem koukal, že v Elitu mají spínače se dvěma nebo třemi kontakty. Předpokládám správně, že tři kontakty jsou pro auta se dvěma ventilátory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Před chvílí jsem koupil nový spínač. Když jsem na něj zkušebně připojil konektor sahary, zůstala vypnutá. Když jsem konektor zase zapojil do původního spínače, opět sepnula. Zítra, až na to bude vidět, tam dám ten nový spínač a snad to bude v pořádku. Když o tom tak přemýšlím, tak je to první věc, která mi na Peugeotu odešla. Doteď jsem dělal jen běžnou údržbu (brzdy, rozvody, provozní kapaliny). Bude to tím, že je pátek 13. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...