Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaky brzdovy desticky???


Georginek

Recommended Posts

Asi takhle levné maso psi žerou a u brzd to platí 2x. starline je dobrá cena ale sou to shity největšího kalibru.Ještě tejden co otevřeš krabičku tak se na tebe valí rýže :o)) Doporučuji LUCAS a Brembo dražší standard. jinak zimmermany ;) Věř mi destiček a kotoučů prodám dost na to abych to mohl už porovnat:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ICER moc neznám ale tak podobný shitek jako LPR. Ate dobrá cena solidní ale prej sou dost tvrdý a sjížděj kotouče rychleji.Co se týče FEBI tak mezi těmi levnými deskami jednoznačný král nedělaj pouzebrzdyale spoustu dalších věcí a obecně platí za solidní firmu. Ještě u te koupě těch desek si zjisti jak jsou na tom kotouče zda-li nejsou zvlněné bo ti to bude nerovnoměrně hoblovat desky a účinek taky nebude 100%. Zkrátka ideal je kotouče+desky ale ta cena je taky potom někde jinde.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem kupoval deatička ATE a kotouče ATE PowerDisc na 406ku jsou perfektní ale když jesm rozbalil krabičku s destičkama tak na nich bylo napsáno stejně Galfer což není zrovna nejhorší značka. Taky jsem zkoušel ty ICER v době kdy bylo peněz pomálu, ale ty jsou tzak na rok a hodí se na starý kotouče, když je nechceš měnit jinak, ale brzdily pěkně, ale jak říkal nahoře ATE, BREMBO, ZIMMERMANN a GALFER :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galfer dodava peugeotu do prvovyroby ( aspon podle originalniho katalogu ND )

Bendix desticky po roce a 3/4 dopadly na moji 406 1,8 16V (cca 25 000km ) takhle a to na nich zbyva jeste 8mm brzdiciho materialu a nebrzdim nijak agresivne

Momentalne jsem osadil disky i desticky Ferodo, tak jsem zvedav, cena v autokelly na klubovou cenu 3000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...