Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Valvoline Max Life


slavomir.martos

Recommended Posts

Neodpojovat !!!

Dokud jezdí, tak jezdí, moje 205 uz bude za pár kilometrů slavit 190 000 :o:D:o:D, tak jsem ji k tomu \"výkilometří\" daroval taky olej, filtr, novej si?(y)?merink a rameno, třeba si to vezme k srdci a ještě tady se mnou nějakou dobu pobude ....

Tak nezoufej a koukej si tý svý 106 taky hledět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slavomir.martos: tak tenhle olej mam v breaku take. Driv tam byl Penzoil (taky) 15W40. Moje pozorovani (motor 178tis, benzin, strikacka):

Valvoline max life 15W-40:

+ mensi cena (750kc za 6 litru oleje, s filtrem i praci)

+ zere min oleje

- hlucnejsi motor

- pripada mi, ze ma mensi silu (vetsi treni v motoru?)

Penzoil Turbo 15W40:

+ min hlucny

+ rychleji vypousti stado koni

- zere vic oleje

- vyssi cena

penzoil ma spec. A3/B3 - melo by to byt to nejlepsi, co se da sehnat. Fakt je, ze jinej mineral A3/B3 proste nema. Az polosyntetika 10W40, ale tu riskovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu dnes psal, zkuste metaltec-1 nebo militec-1 (nějak tomu měnili jméno nebo co). Já to do toho šoupnul na doporučení - chlastalo mi to olej jak blázen. Nejdřív nic moc, jen se kompletně změnil zvuk motoru, pak ale koukám, že se tomu jakoby zvýšil krou?ák, zrychlení furt stejný, ale kde jsem dřív musel podřazovat dneska nemusím. Zajímavý je, že se to začalo projevovat až tak po ujetí 600km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO ALL: mě se do těch srágor do oleje taky nechtělo, ale mohl jsem si vybrat, buď cca. 10000 za výměnu gumiček+kompletní sada kroužků+další sračky nebo nejdřív zkusit tohle za 500 a když nic, tak výměna. Doporučoval mi to známej kluk, kterej jezdí okruhy, říkal, že to leje do soutěžáku v 3násobným množství než do normálního auta a že na jeden motor jezdí dvě sezony. Dejte si to do vyhledávače na seznamu. Neobsahuje to chlor ani pevné částice ani teflon. Jinak mám v 406 polosyntetiku s touhle sračkou a po 2tkm nejsem schopen na měrce rozeznat okem úbytek oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...