Jump to content
Sign in to follow this  
secouver

Jak sa nesa laňka naša :-)

Recommended Posts

jsem viděl po náměstí po kočičích hlavách (kostky) jet krokem černou 607.. to vám byla nádhera, že jsem se ani na fotku nezmoh. vopravdu pěkný... a jak se blejskala :D:D

Původně zaslal: Netopýrka

:D mno jo no, ono moc mladých pěkných zkušených automobilových závodnic P407 coupé zrovna nevlastní ;):D :D :D

Ze by jsme se ti na jedno kupecko slozili??? ;)

:D Oooo, to je milé, neb já se necítím být ani mladou, ani pěknou, ani automobilově zkušenou řidičkou.... prostě error kam se jen podívášů.... ale kdybyste jako joooo chtěli udělat dobrý skutek a jedno kupéčko mi koupili....ehm...... i slzu dojetí bych zamáčkla :D

To já byl na nákupech v Polsku,vidím takovou šíleně ošklivou ženskou,která si to rázuje k parkovišti,tak schválně sedim v autě a čekám,do jakýho fiátka nastoupí,teď vedle mě pípne blankytně modrá 407,baba nastoupí,otúruje to a odjede....Zbyli mi jen oči pro pláč...:nevim

Oliver: ja vcera zahlidl blondatou nemku v Porsche Cayman... Uklizecky jezdi v E36kach a tak :-) Deda jel na nakup v krasne E39 v kombajnu s M packetem a pak prijela takova stara babicka v MB E320 kompressor :D

Hold Nemecko je trosku jina zeme ... btw nasi ridici, policie, statni sprava atd se maji HODNE co ucit :grr:grr:grr :myslim