Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se startem a během jízdy


stalmik

Recommended Posts

Dobrý, mám jeden problém. Mam 406 rv. 96 motor 1.8 16V a když stojím v kopci čumákem k vrcholu takmi po nastartování ráno (první start dne) ihled chcípne motor. Nastartuji podruhé a už nechcípá, jen se mi zdá že má nižší otáčky než by měl mít. Ovšem když stojím na rovině nastartuje v pořádku a otáčky 1200 a drží než se trochu ohřeje. Měnil jsem teplotní čidlo. A během jízdy se stane že mi klesnou na vteřinu otáčky při volnoběhu (zejména při brždění) na 500 a za se hned vyletí zpět..

Dotazy: 1) Je možné že je chyba v palivovém systému?

2) Při sepnutí klíčku na druhou polohu (rozsvícené kontrolky) slyším u nádrže syčení od doby kdy se sepne čerpadlo.. Je to slyšet když otevřu dveře a nemám nastartováno. Zní to jako když uchází vzduch... Poradíte??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Proč to sem píšeš 100x?? :myslim

Protože odpovědi jsou akorát typu: To už se tu řešilo, proč to píšeš kam se dá a tak.. J8 se snažim najít nějaký nový nápad. Celý forum jsem prolez asi tak 10x, ale nic z toho co se tu píše (alespoň co jsem četl) to není.. Zjistil jsem pár nových poznatků tak se ptám co si o tom kdo myslí! Víc hlav víc ví! A nemyslím si že všichni čtou všechno..

PS.: Až ti začne auto dělat něco podobného taky budeš žádat o radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Aluška

Proč to sem píšeš 100x?? :myslim

Protože odpovědi jsou akorát typu: To už se tu řešilo, proč to píšeš kam se dá a tak.. J8 se snažim najít nějaký nový nápad. Celý forum jsem prolez asi tak 10x, ale nic z toho co se tu píše (alespoň co jsem četl) to není.. Zjistil jsem pár nových poznatků tak se ptám co si o tom kdo myslí! Víc hlav víc ví! A nemyslím si že všichni čtou všechno..

PS.: Až ti začne auto dělat něco podobného taky budeš žádat o radu..

Věř tomu, že s autem problémy mám skoro rok a vyřešené to nemám, ale stačí sem dát jeden dotaz, on ti někdo odpoví, ale je jasné, že to nebude během 5 minut, plno členů je v práci a nemůžou zrovna sedět u internetu a řešit tvoje problémy. Počkej aspoň do večera a uvidíš :papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok omluva ode mě!

Jinak nové čidlo teploty

vyloučeno: krokáč, lambda, filtr paliva, filtr sání, rampa zapalovací, kabely, svíčky

Nezkoušeno: čidlo v sání vzduchu, čerpadlo (taky zajímavý, že po zapnutí klíčku 2.poloha mi naskočí a kolem nádrže kromě běhu motorku je slyšet syčení jako z kompresoru jen ne tak nahlas)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...