Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skutečně najeté km?


FrenkV

Recommended Posts

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je možno zjistit zhruba stav najetých km,vozidlo Peugeot 307 2.0HDI r.v.02 je koupeno v ČR,1 majtel (Firma),Servis nejspíš u autorizovaného servisu :) (na klíčích je přívěšek kde je napsáno: DOMANSKÝ s.r.o. Praha 5 Jeremiášova tel.:0777 107 107) Při koupi byli 2klíče,kartička s kódem, osvědčení ohledně fólií na sklech ale kupodivu servisní kniha ne :D,najeto při koupi 97.000km, je mi jasné že tento vůz měl stočené km,jen mě zajímá zhruba o kolik.Mám s ním najeto 3000km a jsem zatím spokojen. Děkuji předem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrenkV

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je možno zjistit zhruba stav najetých km,vozidlo Peugeot 307 2.0HDI r.v.02 je koupeno v ČR,1 majtel (Firma),Servis nejspíš u autorizovaného servisu :) (na klíčích je přívěšek kde je napsáno: DOMANSKÝ s.r.o. Praha 5 Jeremiášova tel.:0777 107 107) Při koupi byli 2klíče,kartička s kódem, osvědčení ohledně fólií na sklech ale kupodivu servisní kniha ne :D,najeto při koupi 97.000km, je mi jasné že tento vůz měl stočené km,jen mě zajímá zhruba o kolik.Mám s ním najeto 3000km a jsem zatím spokojen. Děkuji předem za odpověď

Pokud je to servisované u Domanského tak se u nich zeptat na stav km při poslední prohlídce. A pokud je kartička na vyměnu oleje tak na ní taky bývá razítko servisu kterej to měnil. Ale to jsi měl udělat před koupí;)

[upravil dne 12/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že po koupi je to pozdě,já se ptám jen pro mou představu aby jsem věděl co mě v nejbližší době čeká vyměnit,co dělám jako první je výměna oleje a rozvodů a to bez ohledu na najeté km,což už mám.Veškeré štítky o výměnách oleje atd. jsou samozřejmě pryč tak jako servisní kniha :papa ,stav vozu nato že to byla firemka je dobrý (má jen kosmetické vady což mi až tak neva,důležité je že to není totka svařená ze tří aut a nebo předělaná čorka!!!) s porovnáním 10tek jiných vozů před koupí.Projel jsem dost bazarů (Ostrava,Brno,Olomouc,Přerov,Prostějov,Velké meziříčí a nakonec Praha,další v řadě byla Plzeň).Já osobně nikomu kdo si kupuje auto nedoporučuju firemku a natož z Prahy (vyhoněný mrdky :D) ale když nejvíc potřebujete nové auto protože staré vám někdo dokonale zničil díky kamarádu chlastu tak těch možností je najednou trochu méně a to i přes to že máte spoustu známých co vozí auta z venku ale prostě pro vás zrovna žádné není.Kupodivu tento vůz je opravdu relativně v poho a proto mě zajímá zhruba stav najetých km :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být Frenkem, tak podám na prodejce žalobu za podvod. Něco z toho vydyndá, ale hlavně se to už fakt s tím stáčením přehání a dokud se to nezačně trestat, tak to bude jen narůstat. Dneska už v podstatě nejde koupit auto v bazaru, bez toho, že by se člověk klepal, že koupil něco úplně jinýho, než na papíře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Být Frenkem, tak podám na prodejce žalobu za podvod. Něco z toho vydyndá, ale hlavně se to už fakt s tím stáčením přehání a dokud se to nezačně trestat, tak to bude jen narůstat. Dneska už v podstatě nejde koupit auto v bazaru, bez toho, že by se člověk klepal, že koupil něco úplně jinýho, než na papíře.

A jak podle tebe ma prodejce zjistovat zda-li to nekdo nestocil jeste pred prodejem auta do bazaru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale přece už není moje starost! Za prodávané zboží je vždy odpovědný prodejce. A to i u novýho, kde je to zase fakticky "chyba" výrobce. To, na kom se pak bude hojit ten prodejce, tě už nemusí vůbec zajímat. Asi těžko můžeš podávat žalobu na předchozího majitele, když s ním nejseš v žádným právním vztahu, ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Domanský-Tipta

Dobrý den

Tak naposledy byl vůz na Praze 5 s problémem EGR ventilu.

Bylo to v 8/2006 a měl najeto 119 400 km

Děkuji moc,tak to mohlo mít najeto max do 150.000km a to je rozhodně lepší jak 250.000km ještě jednou děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FrenkV: jj, to je hrůza, ale jak píšeš, mohlo by to mít do 150000, nebo max do 197tis (že by to stočili o 100)... každopádně bych si na firmu posvítil, nebo jim alespoň dal najevo, že to vim, aby to třeba příště nedělali ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...