Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Třetí brzdové světlo


purkmistr

Recommended Posts

Původně zaslal: purkmistr

Dneska jsem zjistil že mě nesvítí třetí brzdové světlo:bojim narychlo jsem kontroloval žárovovou rampu a vše ok. neměl by ste někto typ proč to nesvítí? je to taženo jen od brzd. světel nebo až od pojistek. díky moc za radu

podle mě to je vedeno do brzdovych světel ,ale bude to přibalene do velkeho svazku kabelu,takže pokud ti svítí obě klasické brzdové světla a žárovky v třetím jsou ok,tak zkus zahýbat konektorem co de do té rampy.Pokud bez reakce ,tak si natáhni extra kabel od nějakého klasického brzd. světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by to bylo ono????? a problém by byl vyřešen:D:D:D

:bojim:bojim:bojim

ne ne, tak jednoduché to není:grr:grr:grr přišel jsem na to o půl 8 a už bylo šero tak sem to nezkoušel, ale chtěl sem jít na jistotu tak sem se ptal jestli to už někdo neměl

[upravil dne 12.4.07 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem jsem se včera vnoci motal prostějovem a projel jsem kanalem kde chyběl ten litinovej poklop, od te doby mi to malinko taha doprava,musim na geometrii a na zvedak ,doufam že to bude max. ohla spojovaci tyč řízeni, darebáci bezďáci.Ale mužu si za to sam ,jsem jel po D1 z Prahy do Ostravy a za brnem telefonuju ze jsem už na Moravě a protože jsem tady tudy dlouho nejel tak jsem přejel odbočku na Ostravu a jel dal na Kroměříž, jsem nevěděl že to už zprujezdnily, no tak jsem na dalšim sjezdu sjel a přes vesničky to vzal rovnou do centra PV. A hned po vjezdu do PV ,byla tam nějaka benzinka nalevo se to stalo,sem čuměl na ceny benalu a tak to dopadlo.uvidime zitra co na aute najdu.Nebo nen:D:D:Dajdu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si ai vyjel na Brněnské ulici a ta benzínka byla žlutá (ve znaku má hřebce ale nevím jak se už jmenuje) a byla vedle renaultu ne? hmmmm to mě mrzí že se ti to stalo ale dodře ti tak čumíš kam nemáš! stejne si nechtěl vzít plnou:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

to si ai vyjel na Brněnské ulici a ta benzínka byla žlutá (ve znaku má hřebce ale nevím jak se už jmenuje) a byla vedle renaultu ne? hmmmm to mě mrzí že se ti to stalo ale dodře ti tak čumíš kam nemáš! stejne si nechtěl vzít plnou:aut:aut:aut

nebylo třeba nadrž byla zkoro plna ,bral jsem v brně,teda to mi přeješ. jo renault tam byl myslim taky .Co jsem se přestěhoval z Ostravy tak mě z mozku vypadly všechny moravské trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...