Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor fouká pouze na max


Luig

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Nazdar všichni,chtěl bych se zeptat jestli už teda někdo rozdělal ten středovej panel na 106ce.Jde mi jen o upřesnění jestli jsou tam opravdu jen 2 šroubky pod tim kulatym přepínačem foukání který držej ten plast.Zkoušel sem vyndat ten přepínač ale ani se nehnul a nechtěl sem ho utrhnout.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: killer

Nazdar všichni,chtěl bych se zeptat jestli už teda někdo rozdělal ten středovej panel na 106ce.Jde mi jen o upřesnění jestli jsou tam opravdu jen 2 šroubky pod tim kulatym přepínačem foukání který držej ten plast.Zkoušel sem vyndat ten přepínač ale ani se nehnul a nechtěl sem ho utrhnout.:myslim

ahoj, já do toho ještě nelez protože se přepínač přes noc opravil sám a už zase funguje jak má. Od tý doby bez problému.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Zdravím, dneska mi přestal foukat ventilátor na 1 a 2, netočí se vůbec. Na trojku fouká v pohodě. Jde o 106 II. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky moc

Hele nevím jestli ti to pomůže, ale mě se stalo u 205ky že foukal pořád na plnej a nešel regulovat ani vypnout. Dole pod přístrojovkou byla taková černá krabička asi regulace tu mi poradil známej ať vyměnim a od tý doby to šlape. tak třeba je to podobný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...