Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kryštov v dubnu


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: žažo

Původně zaslal: komisar

už jsem slyšel i četl na foru:papavytáhnema kola:D

No nevím to jistě, ale mám ten pocit ,že i na kole můžeš dostat pokutu za rychlou jízdu. :myslim

To si piš, že můžeš, jsi účastník silničního provozu a stejně tak, jako musíš jezdit např. v pravo, tak musíš dodržovat rychlost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: žažo

Původně zaslal: komisar

už jsem slyšel i četl na foru:papavytáhnema kola:D

No nevím to jistě, ale mám ten pocit ,že i na kole můžeš dostat pokutu za rychlou jízdu. :myslim

To si piš, že můžeš, jsi účastník silničního provozu a stejně tak, jako musíš jezdit např. v pravo, tak musíš dodržovat rychlost

A mužete mi někdo poradit, jak dodržet maximální rychlost na kole ( mám ten pocit, že tachometr nepatří do poviné výbavy kola ) samozdřejmně pouze v omezení kde to jde překročit ( 50 ve mněstě už asi nepřekročím ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Mohu potvrdit: od 23 - 28.4. bude největší Kryštof všech dob. Protože už má pravomoce i městská policie, tak co má ruky a nohy a udrží plácačku v ruce vyráží na cesty.

Možná to bude sraz s největší úmrtností Ř.P. v dějinách P-C anebo alespoň největší co do počtu nasbíraných bodů, anebo to můžeš Jirko zařadit i do orienťáku ... kdo nasbírá nejvíce bodů, bude mástršéf a vítěz orienťáku ... :D:D

Každopádně se na ně moc netěšim ... to budou zase prudy za skla, výfuk, podložky, plasty ... :roll

[upravil dne 12/4/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...