Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306-káři spojme se!!! tak nám ho hanili


purkmistr

Recommended Posts

Původně zaslal: cervig

306 nemali vsetky posilovace riadenia ?:myslim ked si pozriem modely a vybavu na P-C, je tam pri setkych napisane ze posilovac maju, v tom clanku pisu ze nema, a ked som si stiahol knihu k 306 s fora tak tam boli nejake typy motorov z 1.4 co nemaju katalizator dokonca :o no som s toho nejaky zmateny, moc sa v tom nevyznam kusok sa mi to plete .... s tou kupou 306 to bude asik kusok zlozitejsie

Pozri do Bazar-Predaj, co tam predava waser. Keby on trochu spustil a ty trochu dodal... kombi aj s klimou

[upravil dne 13.4.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim s vama jen souhlasit. Hodne to rika o autorovi, jak uz se psalo vyse. Takovy rasista k tristasestkam. Podle jedny (vylitany) soudi vsechny. Jinak mam 1.4 a v 99% jezdim sam nebo ve dvou. Brzda provozu rozhodne nejsem a spotrebu udrzim nekdy i dost pod sedm. Fakt, ze s plnym autem je to hodne o rozvaze. Je to o jednotlivci a o jeho potrebach... Mam skoro 9 let starej kus a krome spotrebnich veci jsem po trech letech menil jen lozisko v prednim kole. Klep, klep. Naprosta spokojenost. A ze zavrzou plasty? Na pekny silnici si ani nevrznou...;)

[upravil dne 13.4.2007 hloze-ja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lolek .. ani sem to necetl cely protoze neni duvod.. vim co vlastnim a takovyhle bludy nema smysl cist.. v CR najit ojete auto v dobrem stavu je dost tezky a prakticky udelal recenzi na to co se tady da koupit za vrak.. tudiz radeji si nechat dovist auto nebourane nebo lehce bourane a pod dohledem nechat opravit a ne zbastlit :roll Samozrejme nezapominat na pravidelnou udrzbu.. protoze pak se teprve 306ka odvdeci majiteli tak jak umi.. a umi to vyborne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...