Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak s hafany?


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: Honzin

Tak já převážím takhle a můj 35kg vážící mazlik si nestěžuje a vleze se, ikdyž ideál to asi není (kombi ale nemám...)

presne takhle vozim sveho jak v sve 605, tak v otcove 406. U me ma pravda o dost vic mista na rozvaleni ;) Kazdopadne pro psa je to pokud neni combi verze nejbezpecnejsi misto, i ridic na nej vidi a pripade jakychkoliv nedorozumeni v chovani psa mu muzu hned domluvit sundanim ruky z radici paky na jeho cumak ;)

A taky pes je velice spokojeny, protoze na me vidi, nelaka ho to cumet z okna atp. Takhle jsem odjel i nekolikahodinove jizdy sp restavkama a bez problemu. A zadrzne zarizeni..mno ze bych ho chtel zrovna vozit zapasaneho na sedadle nejak..jednak ten pes tam nevydrzi, a v pripade narazu dole pred sedadlem nema kam vyletet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně s tebou souhlasím. Pes je pod kontrolou a on taky na vše vidí, takže je úplně v poho. Já když ho dám dozadu, tak se mu tam nechce být a pořád se tlačí dopředu - ale fakt je, že je to o výcviku.

Jinak takhle můj pes absolvoval Itálii, Chorvatsko, Slovinsko a úplně v pohodě. Jediný problém je, že nemám klimu a tak většinou jezdím přes noc nebo přes něj přehazuji namočený ručník. Zakšírovanýho v sedačce si ho nedovedu při jeho temperamentu vůbec představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

V pohode sa zmesti aj so sankami a bez nich je uplny kuforking. Auto bolo vo velkej miere kupovane aj kvoli nemu. Najprv sme tiez zhanali tu mrezu, ale potom sme to uz pustili z hlavy.

P1270033.JPG

Ten je krásnej :D:potlesk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...