Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak s hafany?


buml

Recommended Posts

Resim problem, jak nejlepe ve 406 breaku prepravovat psa (psi) na cvicak a podobne. Napada me koupit mriz, tu maj v potrebach pro chovatele, ale ta se rozpira do stropu :bojim, prepravka by musela bejt na maly tele ( mam americkyho staforda) a sit z nylonu se mi nezda nejvhodnejsi.

V tapeciru stropu jsou takovy naky uchyty, ale moc jsem jejich funkci nepochopil, nedelal Peugeot neco na oddeleni nakladoveho prostoru?

Mate nekdo zkusenosti? Poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo o postizich vim, ale to je to posledni proc bych to resil.

2 OK406 > diky za odkaz, na tyhle universalni "mrize" sem prave koukal, ale bojim se co tomu rekne srop :myslim A pripoutat ji k sedacce pasem si pri jejim temperamentu vubec nedokazu predstavit.

V laseru sem to potvoru nenasel ja si s tim programem nak furt nerozumim:(

[upravil dne 11/4/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie haky su na uchytenie original siete peugeot. Neviem presne katal.cislo, ale urcite Ti to povedia aj v servise...teda mali by...:D Cele to, ako to funguje je vykreslene aj v manuali.

:papa

Původně zaslal: buml

Resim problem, jak nejlepe ve 406 breaku prepravovat psa (psi) na cvicak a podobne. Napada me koupit mriz, tu maj v potrebach pro chovatele, ale ta se rozpira do stropu :bojim, prepravka by musela bejt na maly tele ( mam americkyho staforda) a sit z nylonu se mi nezda nejvhodnejsi.

V tapeciru stropu jsou takovy naky uchyty, ale moc jsem jejich funkci nepochopil, nedelal Peugeot neco na oddeleni nakladoveho prostoru?

Mate nekdo zkusenosti? Poradte.

[upravil dne 11.4.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po dlouhodobem zkoumani jsem objednal nouzove ochrannou sit a vykutim si neco sam, original mriz je suprova, ale 6k za ni fakt nedam.

Dekuji vsem za navrhy a napady :papa

No jeste me napadly vrakace tak zejtra nazhavim drat.

[upravil dne 11/4/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak po dlouhodobem zkoumani jsem objednal nouzove ochrannou sit a vykutim si neco sam, original mriz je suprova, ale 6k za ni fakt nedam.

Dekuji vsem za navrhy a napady :papa

No jeste me napadly vrakace tak zejtra nazhavim drat.

[upravil dne 11/4/07 buml]

Koukni sem http://www.spokojenypes.cz/inshop/klece-pro-psy-prislusenstvi/klec-do-auta-dog-%5Bid-5-114-3297%5D.html

a sem

http://www.baron.cz/pes/pes-v-aute/autoklece/i-0

U nás jezdí chlapík se psem vzadu ve Focusu má něco jako Box z hliníkovýho plechu a trubek jako mříž, vozí v tom Pitbulla nebo něco podobnyho, ale odkud to má nevim

[upravil dne 11/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svojeho rafoška jsem řešil taky (labík) a naučil jsem ho jezdit na podlaze u spolujezdce :potlesk. Když dám sedačku úplně dozadu, tak si tam dokonce může ještě sednout i manželka (jenom si musí trochu vybojovat místo pro nohy). Mám ale tu výhodu, že jak nastartuju, rafoš lehne a spí.

S tou pokutou - nevím jak je to v zákoně přesně, ale je tam něco jako že pes nesmí ohrozit řízení vozidla, přímo o sedačce tam nic není. Takto jezdím se psem normálně k moři a různě a ještě mě policajt nikdy nic neřekl, ale možná jsem měl jen štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec ne! :potlesk Jediný problém je při řazení zpátečky a protože můj rafoš je strašně zvědavý, tak hned jak vycítí zastavení tak hned sedí a sleduje z okna kde vlastně ta vycházka bude. No a pokud se mu nechce, tak ho musím PĚKNĚ POPROSIT aby se vzbudil a posunul se.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...