Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záruční podmínky na peugeot 307 - varování !


omegaalfa

Recommended Posts

rád bych se s vámi podělil o své dnešní zkušenosti se zárukou na peugeot 307 1,6i 5dv. HB T6 (nový model) - asi před 2 měsíci jsem si koupil toto auto u společnosti Bonusauto (Hesti), která dováží předváděcí vozy přímo od výrobce vše s vyplněnou servisní knížkou, nehavarované. Auto je z 31.3.2006, nebourané, najeto 25 000 km - u auta teče ze zadního tlumiče výfuku zkondenzovaná voda ze špatně provedených sváru na tlumiči (výfuk je nezrezlý, natož pak prorezlý), dále se začalo ozývat cvakání od přední nápravy. Dnes jsem s tím byl v autorizované servise v autospolu, aby to opravili. Odpoved je: výfuk nevyměníme - to není možné, po půl hodině dohadování - výfuk nevyměníme to jste si tam namontoval nějaký z vrakoviště, po další půl hodině hádání - nevyměníme ale svaříme (ale ne jako záruku, pěkně si to zacálujete), dále mi bylo vysvětleno že na předváděcí, závodní a auta z půjčovny se záruka nevztahuje.....dále že výfuk patří mezi díly které se opotřebovávají a tudíž není nárok na záruku (i když to není napasné ve výčtu dílů v servisní knížce na které se záruka nevztahuje)....co se týče cvakání v přední nápravě - to samé , je to předváděcí auto, buchví co s tím kdo dělal, kde to stálo apod. ....a má to dost najeto a je to staré už 1 rok...hahaha....takže si ušetřete čas nic nechodtě reklamovat a se servisní knížkou si vytřete prdel.....po dnešní zkušenosti bych si peugeota nekoupil (hlavně ne se "zárukou"):grr:grr:grr:grr

[upravil dne 11.4.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si myslim, ze to neni vada auta - auto je dobre, to se holt stane na kazdem aute!

druha vec je ta - v které servise platí záruka!!! a na co se vztahuje !!!!???? ...chapu ze na pneumatiky ne, na motor (pry ne), na sterace ne, na tlumice ne, na brzdy ne, na napravy ne, na svetla ne.....tak na co je? a proč na auto z francie prímo od vyrobce zaruka neplati a na auto koupene u nich plati ?.....

myslis jet do českých budějovic ? tam je take dobrý servis

.....nestežuju si na auto, ale na záruční a servisní podmínky- a ty jsou nezlobte se na mě...zádné slušné slovo me nenapadá

takže nezbyde nic jiného nez si auto rozebrat a opravit si to sám.....no hlavně že to mám v záruce ( je to stejné jako s botama při reklamaci...."to jste v nich moc chodil.....") a pokud mi někdo řekne že 1 rok staré auto s 25000 je olítaná plečka....tak to tu máme všichni na foru jen vraky

[upravil dne 11.4.07 omegaalfa]

[upravil dne 11.4.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze...

Ak chces uplatnit zaruku na dovezene auto u nas na Slovensku musis mat riadne vyplnenu servisnu knizku, auto nesmie byt burane a opravovane (ako kopec inych dovezenych aut) a aj kilometre musia sediet so stavom vozidla. Problemy tykajuce sa nejakych zavad sa riesia individualne cez garancneho technika v servise s garancnym technikom importera. Cize ja vidim problem len v neochote garancneho technika servisu riesit tento problem...

Vsetko je o pristupe ludi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Takze...

Ak chces uplatnit zaruku na dovezene auto u nas na Slovensku musis mat riadne vyplnenu servisnu knizku, auto nesmie byt burane a opravovane (ako kopec inych dovezenych aut) a aj kilometre musia sediet so stavom vozidla. Problemy tykajuce sa nejakych zavad sa riesia individualne cez garancneho technika v servise s garancnym technikom importera. Cize ja vidim problem len v neochote garancneho technika servisu riesit tento problem...

Vsetko je o pristupe ludi...

přesně tak, všechno co je potřeba k uplatnění záruky mam - to tito lide kazi jmeno značky, ja auto považuji za dobre ale když mam napsane v zaruční knižce že zaruka je po cele evropě 2 roky....a najednou neni, tak me to štve protože kdybch to same jine auto koupil bez servisni knižky tak me vyslo levneji.....chapu ze nekdo ojede gumy za 10000, nebo brzdove desticky....ale deravy vyfuk u 1 rok stareho auta, ktere nepoznalo zimu si myslim ze by meli vymenit - vzdyt je to jejich hanba....a diky takovym se nahlizi na peugeoty jako na nekvalitni.....a bohužel v čr je nejjednodušší zmenit značku než se hadat s nejakym volem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to šílený zjištění! :nevimZměň servis, někde v tématu se probíraly a pár je jich dobrých.Jinak dobrej nákup se vždy něčím vykupuje.Já jsem do toho šel s tím, že zrovna na běžném servisu ušetřím.Ne všechno se musí dělat ve značkovce a za plnej kotel.Třeba si přelouskni, jak forďáci řeší koroze plechařiny, taky to s nima hrajou na všechny způsoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

rád bych se s vámi podělil o své dnešní zkušenosti se zárukou na peugeot 307 1,6i 5dv. HB T6 (nový model) - asi před 2 měsíci jsem si koupil toto auto u společnosti Bonusauto (Hesti), která dováží předváděcí vozy přímo od výrobce vše s vyplněnou servisní knížkou, nehavarované. Auto je z 31.3.2006, nebourané, najeto 25 000 km - u auta teče ze zadního tlumiče výfuku zkondenzovaná voda ze špatně provedených sváru na tlumiči (výfuk je nezrezlý, natož pak prorezlý), dále se začalo ozývat cvakání od přední nápravy. Dnes jsem s tím byl v autorizované servise v autospolu, aby to opravili. Odpoved je: výfuk nevyměníme - to není možné, po půl hodině dohadování - výfuk nevyměníme to jste si tam namontoval nějaký z vrakoviště, po další půl hodině hádání - nevyměníme ale svaříme (ale ne jako záruku, pěkně si to zacálujete), dále mi bylo vysvětleno že na předváděcí, závodní a auta z půjčovny se záruka nevztahuje.....dále že výfuk patří mezi díly které se opotřebovávají a tudíž není nárok na záruku (i když to není napasné ve výčtu dílů v servisní knížce na které se záruka nevztahuje)....co se týče cvakání v přední nápravě - to samé , je to předváděcí auto, buchví co s tím kdo dělal, kde to stálo apod. ....a má to dost najeto a je to staré už 1 rok...hahaha....takže si ušetřete čas nic nechodtě reklamovat a se servisní knížkou si vytřete prdel.....po dnešní zkušenosti bych si peugeota nekoupil (hlavně ne se "zárukou"):grr:grr:grr:grr

[upravil dne 11.4.07 omegaalfa]

Nevím odkud jsi, ale na servis Peugeot v Č.B. moc nesázej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli vám to pomůže, ale jednou se mnou vyběhli v servise, tak jsem napsal na ředitelství a náprava byla sjednána - šlo o výměnu brzdových kotoučů, kdy nejdřív říkali, že záruka jo a pak zase ať to zaplatím. Ale bylo to v Holandsku:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Mareš: Už jsem myslel, že se neozveš. To je ale nápad doporučit HS Peugeot Č.Budějovice. :roll:roll:roll

2 OK406

Koukám jako blázen, že se našel někdo kdo doporučuje námi prověřené" kvality HS".

Zřejmě se jedná o provokaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...