Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renocar


f3Rd@

Recommended Posts

Tak jsem se v patek ulil z prace (vzal jsem si pul dne dovolenou) abych se trochu vyspal, bo jet nekam hned po nocni neni to prave orechove. Ve 2 rano jsem dorazil domu. Jeste me pred domem zkontrolovala hlidka PCR - tak nevim jestli vypadam tak podezrele... Ulehl jsem a v 7 uz mi zvonil budik. Honem nasnidat, nasedat a jedem. Jel jsem se svym dobrym kamaradem a spolubydlicim Danem (nekeri clenove ho znaji z prigl srazu, nebo ze srazu v Olmiku). Jeli jsme jeho majdou, bo meli na renu velky sraz (teda, velky rozumejte 12 aut - ono totiz v republice zas tolik mx-3 neni a v klubu jeste min). Meli jsme tak chvilicku zpozdeni, ale v 8:02 jsme dorazili do V. Bitysky. Uz tam cekali 2 clenove. Tak jsme se sli privytat a spolecne cekali na ostatni. 8:05 - nic, 8:10-nic. Ostatni jeli z nedalekeho hotelu, kde nocovali, bo by nekteri museli vyjizdet ve 4 rano, aby to z druheho konce republiky stihly. V 8:15 dorazily 3 auta. A organizator Robinek se v podstate hned otocil a jel se podivat, kde zustali ostatni. Chvilku jsme kecali a nekdo zavolal Robinkovi co ze se deje, kde se flakaji. Dozvedel se to co nikdo slyset nechtel. Meli nehodu. Jednou auto na odpis a 2 poskozene. Informace se v prubehu 10 min asi 3x zmenily, tak jsem se vydali podivat co se stalo a jestli nemuzem nejak pomoct. Kdyz jsme tam prijeli, tak nas polil studeny pot... Zacnu od tech lehcich poskozeni. Spadla guma z kola na jednou aute, promackle dvere a prah spolujezdce na druhem aute a z tretiho auta zbyl vrak. Na prvni pohled by se zdalo, ze je na tom ridic hodne spatne, taky jsme mysleli, ze uz je nekde v sanitce na ceste do nemocnice. Nastesti ne, postaval hned vedle s rozrazenym celem a nosem. Po par minutach spekulovani jsme se shodlina tom, jak to bylo. Auto c.2 (s promacknutymi dvermi dostalo v zatacce smyk, otocilo se o 180°, so protismeru a dverma rtefilo stromek. (jeste ze nejelo nic v protismeru) auto c.1 (spadla guma) jelo hned za nim a objelo ho z prava - castecene po mezi o kterou si taky shodilo gumu. A auto c.3, ktere dopadlo nejhur najelo do zatacky, ale smyk nedostalo, hnedka na zacatku zatacky vyletelo primo do lesa, zadna brzdna draha, nic... :( Asi v 80 rovnou do lesa... Ten klucina mel to auti asi mesic, 14 dni ho mel prepsane na sebe...

Po renocaru jsem uz jel domu, ale ostatni jeli jeste na vylet na macochu a na motokary a dozvedel jsem se, ze to odneslo jeste jedno auticko, takze behem jednoho srazu 4 auti... Doufam ze nikoho z vas, z nas, nepotka nic podobneho.

Davejte na sebe pozor!

[upravil dne 11/4/07 f3Rd@]

post-0-1410959551812_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

v patek jsem predjizdel na D2 neco podobnyho cernyho s cislem na bocnim okynku RENOCAR a jel velmi opatrne..ze by nekdo znamej jeste v schoku? :( je fakt dobre ze se nikomu nic vaznyho nestalo a skoda tolika znicenych aut..naky smolny velikonoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

v patek jsem predjizdel na D2 neco podobnyho cernyho s cislem na bocnim okynku RENOCAR a jel velmi opatrne..ze by nekdo znamej jeste v schoku? :( je fakt dobre ze se nikomu nic vaznyho nestalo a skoda tolika znicenych aut..naky smolny velikonoce

tohle se stalo az v sobotu, takze to asi nebude zadny znamy. Navic cernou ma jenom Ondro, pokud vim a ten to mel v patek jeste 100% v poho. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...