Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rok vyroby


r.o.g.i

Recommended Posts

Najrychlejsie sa da zistit rok vyroby+havarie podla skiel!

Su tam take bodky+cislica-napr.1999=9,2002=2 atd...

Ja ked som si kupoval auto,mali novy technicak,kde sa pise len evidencia v state od roku xxx a presviedcali ma,ze je to 2005,pozrel som na okna-vsade 1 a dokonca na lavom prednom bola 4,co znamena,ze bolo na lavu stranu havarovane a sklo vymenene(bolo to vidno aj podla laku lavej strany).

Davajte na to bacha:super

[upravil dne 12.4.2007 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

To je jasné, ale co když měnili sklo pouze kvůli tomu, že se rozbilo od kamínku? Jinak auto bourané nebylo. Jak toto zjistíš??:myslim:myslim:myslim:(

no bocne skla sa casto nemenia...a hlavne nie od kamienkov..

ale ja som to zistil podla lesku laku laveho blatnika+lave spatne zrkadlo bolo prilepene lepidlom:bojim

z toho vyslo,ze bolo burane:mrk

...

[upravil dne 12.4.2007 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: r.o.g.i

Posli mi VIN cislo a zitstim Ti za par minut takmer vsetko o Tvojom aute ;)

ahojky prosim te taky bych te chtel poprosit acelou charakteristiku myho auta. posli mi to prosim na mail UPPER9@CENTRUM.CZ

dik moc

VIN : VF32KRHYF42817287

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě to zajmalo co o mém autě zjistíš.Mám v techničáku psáno rok výroby 1994 ale vůbec tomu nevěřím.Protože se vtěch roká trochu vyznám a vím podle čeho poznat rv. Muj win je WIN: VF36BSFZ290723692 pOKUD MI TO ZJISTÍŠ BUDU TI MOC VDĚČNÝ.vÝSLEDEK MI MŮŽEŠ HODIT TADY NEBO NA MAIL: BISA.V@SEZNAM.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Původně zaslal: OK406

To je jasné, ale co když měnili sklo pouze kvůli tomu, že se rozbilo od kamínku? Jinak auto bourané nebylo. Jak toto zjistíš??:myslim:myslim:myslim:(

no bocne skla sa casto nemenia...a hlavne nie od kamienkov..

ale ja som to zistil podla lesku laku laveho blatnika+lave spatne zrkadlo bolo prilepene lepidlom:bojim

z toho vyslo,ze bolo burane:mrk

...

Ja mam zrovna zkusenost, ze mi kamione rozstrelil kaminkem zadni bocni okynko ;) Nutno podotknout, ze aniz bych primo prosil, kdyz jsem pak kupoval na vrakovisti jiny, tak mi prodali okno se stejnym rokem vyroby, jako mam ostatni okna, takze to nikdo nepozna ze jsem mel rozbity okynko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...