Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kadial dostat kabel od motora k pristrojovke alebo ventilatoru


Maroš

Recommended Posts

Chcem poprosit o radu.Potrebujem pretiahnut jeden kabel na sirenu niekde k motoru ale neviem kadial.Pozeral som vsetko mozne,ale fakt neviem. Menil som filter na vzduch ktory je pod plastom pri stiracoch a tam su nejake ako keby plastove zaslepky na karoserii ,ale neviem ci ked tam urobim dierku ci sa tam dostanem az do interieru kde mam krabicku na alarm.Radsej vas ziadam o radu ako keby som mal poskodit nieco na aute. Dakujem pekne a pekne sviatky vam praje Maros

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to tam je ale dosti blbý přístup,já to řešil vedle lanka plynu sic udělat díru vrtákem,ale pak není problém dáti další,pokud se dá vhodná průchodka a pak zadělat i silikonem.Tou pruchodkou jsem to chtěl před 2 roky zkoušel a neuspěšně

Jelikož nemám klimu a ani ABS tak mám kolem motoru místa dost. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam kabely od systemu LPG protazeny takovym cernym plastem, kterym prochazi trubky od topeni ( je to vedle brzdoveho valce ) normalne provrtana dira 6kou vrtakem, pouzil jsem ji i ted pri montazi alarmu prave k protazeni kabelu od sireny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...