Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

společný příjezd na sraz


Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

:D teď netuším, na co narážíš, stejně jedeš s Vvittymanem, tak mám smůlu, budu si muset sbalit někoho jinýho....:D:D:D ale já asi pojedu sama, tak nějak moje autí víc vynikne samo o sobě než v davu dalších nablejskanejch Pažoutků :D :D :D

Nebuď Netopýrka ... ehm teda labuť a pojeď v davu ...!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojedu, kudy pojedou vsichni. upresnime cas a misto a muzeme vyrazit. Taky bych ale rad jel asi pres beroun, nebo aspon z obdobneho smeru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Oliver Riedel

Nevim,kolik nás pojede z Loun,ale asi kolem pátý budeme v Rakovníku na kruháku,tak kdyby se pražaci domluvili,tak v pět sraz tam na benzince,značku si z hlavy nepamatuju,asi OMV.

Pokud se mi bude hodit čas - co se sejít už v Žatci?

Pojedeš přes něj?

Pojedu ale přesně neumím teď určit čas. Odvezu jen drahou polovičku na chatičku a dál už pak pojedu s holkou. Ještě se dohodneme podle času.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

No k nám se přidat můžeš,ale ještě nevíme kdy pojedeme!

Já jedu taky v pátek ale nevím jěště v kolik záleží to na Markétce.Kdyby záleželo na mě tak mám celý pátek volno:DTak určitě napiš v kolik pojedete a my se rádi přidáme:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Scratch

pojedu, kudy pojedou vsichni. upresnime cas a misto a muzeme vyrazit. Taky bych ale rad jel asi pres beroun, nebo aspon z obdobneho smeru :-)

Tak já jedu z Chomutova směr Žatec, následně pak Rakovník :D:D

no rakovnik moc z obdobneho smeru neni :D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Nevim,kolik nás pojede z Loun,ale asi kolem pátý budeme v Rakovníku na kruháku,tak kdyby se pražaci domluvili,tak v pět sraz tam na benzince,značku si z hlavy nepamatuju,asi OMV.

Byl by pro tebe velký problém počkat na mě v Lounech a v kolik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen

ahoj, kdo všechno jede směr Chomutov-Žatec-Rakovník? S přítelkyní bloudíme rádi, ale když už je ten sraz tak ať reprezentujem ne? :mrk

Rádi se k někomu přidáme do kolony :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fox.chosen

ahoj, kdo všechno jede směr Chomutov-Žatec-Rakovník? S přítelkyní bloudíme rádi, ale když už je ten sraz tak ať reprezentujem ne? :mrk

Rádi se k někomu přidáme do kolony :super

Jedu kousek od Žatce, ale ještě přesně nevím v kolik. Odhaduji tak kolem 17hodiny.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen
Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: fox.chosen

ahoj, kdo všechno jede směr Chomutov-Žatec-Rakovník? S přítelkyní bloudíme rádi, ale když už je ten sraz tak ať reprezentujem ne? :mrk

Rádi se k někomu přidáme do kolony :super

Jedu kousek od Žatce, ale ještě přesně nevím v kolik. Odhaduji tak kolem 17hodiny.:papa

to by šlo, aspoň nás bude víc :super kde se sťukneme? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fox.chosen

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: fox.chosen

ahoj, kdo všechno jede směr Chomutov-Žatec-Rakovník? S přítelkyní bloudíme rádi, ale když už je ten sraz tak ať reprezentujem ne? :mrk

Rádi se k někomu přidáme do kolony :super

Jedu kousek od Žatce, ale ještě přesně nevím v kolik. Odhaduji tak kolem 17hodiny.:papa

to by šlo, aspoň nás bude víc :super kde se sťukneme? :papa

Jsou dvě možnosti:

ze Žatce na Holedeč (Holedeček), přijede se na trasu KV - Praha, ca 500m zpět na Vary a je hned odbočka na Rakovník. Pak už je to jednoduchý, nebo ze Žatce na Blšany a Jesenickou křižovatku a po Karlovarce na tu samou odbočku. 5ekl bych že první varianta je kratší a dost bez provozu. Mám tam blízko chalupu, ale klidně to nechávám na Vás. Chce to zadat mapy.cz a dát Žatec-Rakovník-Křivoklát.

Čas a místo ještě upřesníme??? Já bych tedy navrhoval cca okolo té 17hodiny a při výjezdu ze Žate na Plzeň je OMV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...