Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kazetový adapter


peugeot 306

Recommended Posts

Zdravím lidičky potřeboval bych pomoct. koupil jsem si mp3 přehrávač iriver slimX a k němu kazetovej adapter ale když ho dám do rádia tak se ten adapter začne hádat s autoreversem a stále obrací kazetu ze strany na stranu nevíte jek tomu zabránit mam rádio Pioneer keh 1770 a chtěl bých to vychytat abych mohl na dlouhejh cestách poslouchat MP3. Za odpovědi předem díky!!!:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mi moje autoradio s autoreversem dela taky, asi si s tim adapterem nerozumi :( budes potrebovat bud rf modulator (takova vec co se zapoji mezi radio a antenu a pak si na radiu ten signal z mp3 prehravace naladis) nebo pokud ma to radio vstup pro cd changer tak ten mp3 prehravac zapoj pres redukci na nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to delo na Sony RXC450RDS. Tak jsem to fsechno prodal a koupil si radio s cd. Pokud si tohle radio nechas musis mit spoustu trpelivosti. U Sony se to resi tak, ze se na chvilku necha hrat obyc kazeta a pak se tam vrzne ten adapter. Nekdy to funguje, nekdy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...