Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Filtr 206


Antares

Recommended Posts

  • O 5 let později...

1700 nebo 5000 za filtr? to snad nemyslíte vážně. dnes jsou n trhu filtry závodní a to za cenu mnohem nižší. A pokud navštívíte http://www.ebay.com tak v odd. MOTORS si najdete filtrů kolik je libo.Samozdřejmě pokud se bavíme o filtrech přímého sání. Naco proboha potřebujete celé kity to neumíte filtr napojit alu. trubkou?????????????? A filtr třeba z USA vyjde asi na 500-700kč i s poštou do ČR a to se bavím o filtrech RACING žádný tuning jako JR-KN- GREEN a jiné slabčáky.Rád vysvětlím nebo poradím - http://www.406.nolimit.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

tak ty tady čekáš už přes 5 let na odpověd\'..??? neskutečné:bojim

přitom zrovna ten filtr by mě taky momentálně zajímal..:myslim

Pokud tě zajímá tatáž otázka, tedy jaký filtr na 1.1, tak na to je odpověď \"originální papírový\". :) Na jakej to chceš motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

No na to samé autko jako antares.. 206 1.1

Za rozumnou cenu:)

Výměnu zvládnu sama.

Ale koukala jsem na ty filtry v odkaze výše a takový,jaký mám už použitý doma jsem tam nenašla..:myslim

Jo motor?benzínový

[upravil dne 4.3.2008 peugeotkovic]

No jasný, 1.1 diesel neexistuje. :D Popravdě, na tvém místě bych sportovní filtr neřešil. Ten motůrek je tak slabej, že mu není pomoci a rozhodně se nevyplatí utrácet prachy za drahou vložku filtru (přímé sání vůbec neuvažuju). To je fakt lepší radši častěji obměňovat sériovou papírovou vložku filtru, aby nebyla ucpaná, ale to je tak asi vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...