Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena pyloveho filtru


djfrozen

Recommended Posts

Jestli je ten filtr tam jak říkáš tak je demontáž celkem jednoduchá.

Dáš stěrače do horní polohy (zapneš je a když jsou nahoře tak vypneš klíček).

Odmontuješ tu plastovou lištu která je pod pravým stěračem a pak ty dva kovové "úchyty" (jeden možná nejdřív než sundáš ten plast) a pak už zbývá jen guma, ta by nikde neměla držet. Pokud chceš mám doma pár fotek jak jsem to sundával já akorát mám verzi bez klimy tak nejde vidět ten filtr :) Mohu je sem natlačit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: djfrozen

Původně zaslal: navpoint

Původně zaslal: klm16

306 ma pelovy filter?:myslim:myslim

modely bez klimy by mely mit filtr

ale ja mam model s automatickou klimou

[upravil dne 10.4.07 djfrozen]

Aha, tak to ja mam taky autoklimu, ale vypada to u me uplne jinak - je tam takova trubka/koleno. Filtr tam nikde neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V katalogu orig. dílů Peugeot je pro 306 jakýsi kryt, má to objednací číslo 6441A5, a v ceníku to má název "plastový kryt topení" (v německém katalogu se to jmenuje "Gitter" ). Ten kryt je stejný jak pro modely s klimou, tak i bez klimy, jak pro Behr, tak pro Valeo, jak pro starý model, tak i pro nový. Takže jestli vůbec jde pylový filtr do něčeho strčit, tak právě do tohoto krytu... nic jiného okolo vstupu do topení v orig. katalogu není. Ten kryt je ve starém ceníku asi za osm stovek, tak to můžete zkusit u pažouta objednat... na vrakáči to nebude v žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. jestli to někdo v autě máte a máte to na fotce, tak sem tu fotku dejte přímo, a ne přes ten pos*anej imageshack, kterej máme blokovanej na firewallu. Tedy, samozřejmě v případě, že stojíte o radu, juinak si to dávejte kam chcete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...